Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Rosol pod tlakem kápl božskou a prozradil, proč už s Ochotskou nemůže žít!

Rosol už přestal zatloukat.
Zdroj: Profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 37 fotografií
Zatloukal skutečně dlouho, ovšem bylo jasné, že jednou bude muset s pravdou ven. Český tenista Lukáš Rosol se konečně vyjádřil ke kauze kolem jeho milenky Anety Znamenčákové. Jak se má celá situace?

Lukáš Rosol (31) konečně oficiálně potvrdil, že jeho manželství s Michaleou Ochotskou (32) je u konce. Dokonce se i vyjádřil k tomu, kde byla chyba a co je v reálu od sebe oddělilo.

"Chtěl bych všem oznámit, že s manželkou už spolu nějakou dobu nežijeme společně a neustálý stres a hádky nás donutily zkusit to jeden bez druhého,” uvedl na sociální síti a potvrdil tak, že s Michaelou jsou už manžely pouze díky úřední listině.

Potvrdil tak pouze fakt, který už jsme všichni moc dobře věděli. Vyjádřením k Anetě Znamenáčkové hodně šetřil, ale také upustil pár slov. "Ocenil bych, kdybyste respektovali soukromí nás obou a nechali nás vše vyřešit tak, jak budeme chtít my. V každém případě by si měl každý zamést před vlastním prahem a nesoudit ostatní,” uvedl ve svém vyjádření a je vidět, že by byl nejraději, kdyby se mu v jeho novém vztahu už nikdo nenimral.

Teď bude zajímavé sledovat, jak bude reagovat Ochotská. Zda se s vyjádřením Rosola ztotožní, nebo na něj zaútočí pomocí vlastní pravdy. Každopádně je v tuto chvíli zcela jasné, že láska českého tenisty a bývalé novácké moderátorky je minulostí!

Související články

Další články