Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Ronaldo z Čech: Takhle buráceli zahraniční komentátoři nad Schickovým gólem

Schickův gól na EURO 2021: Takhle buráceli zahraniční komentátoři
Zdroj: Profimedia
Reakce

Patrik Schick (25) svým dalekonosným gólem na mistrovství Evropy šokoval celý svět. Aby také ne, když dostal míč do skotské branky téměř z poloviny hřiště a zapsal se tak do historie šampionátu. Schickova trefa se prakticky okamžitě stala hitem a stejně tak i reakce šokovaných moderátorů.

„Sedím tady a jsem úplně rozčarovaný. Ale musím Schickovi zatleskat. Neskutečný gól, takový jsem už dlouho neviděl,“ komentoval Schickův gól pro skotskou verzi BBC bývalý útočník Neil McCann. Ten jako někdejší reprezentant Skotska musel přímo trpět, když sledoval Schickův střelecký koncert, i tak se ale musel poklonit před geniální trefou českého forvarda.

McCann rozhodně nebyl jediný, kdo byl v naprostém šoku z nejdelšího gólu na mistrovství Evropy od roku 1980. Dokládají to už samotné reakce moderátorů z nejrůznějších koutů světa. Například španělští nebo turečtí komentátoři dali plný průchod emocím a jejich reakce nyní baví celý internet.

Třeba reakce amerického sportovního experta stanice ESPN Stephena A. Smithe se stala jednou z nejsledovanějších na sociálních sítích. "To není možné! Taková střela se vůbec neměla stát, obzvlášť na mistrovství Evropy," nechápal populární moderátor.

Schickovy dělovky si všiml i uznávaný moderátor a legenda anglické reprezentace Gary Lineker. „Ten gól byl Schick,“ napsal na Twitteru bývalý vynikající fotbalista, když sledoval, jak český útočník rozvlnil síť z neuvěřitelných 45,5 metru.

Už nyní je tak jasné, že husarský kousek bude kandidovat na nejkrásnější gól turnaje a řada lidí věří, že o vítězi je už teď rozhodnuto. "Ohhhhhhhhhh Schick. Tuším, že už teď máme o nejlepším gólu turnaje jasno," napsal například fotbalový mistr světa Mesut Özil. A to ještě není konec, Schick bude moct přidat další góly už v pátek proti Chorvatsku.

Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy