Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Ronaldo ve Francii nezáří, ale je to pořád lepší člověk než Lionel Messi

Ronaldo ve Francii nezáří, ale je to pořád lepší člověk než Lionel Messi
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Cristiano Ronaldo už zažil lepší výkony a lepší časy. Ve Francii se trápí, přesto je Portugalsko v semifinále mistrovství Evropy. Fanoušci dál řeší, kdo je nejlepším fotbalistou světa. Je to Ronaldo? Nebo je to Messi? Když se zeptáte dětí, tak ty zvolí Ronalda. Proč?

Každý fanoušek řeší, kdo je nejlepší fotbalista na světě. Zda nagelovaný frajírek Cristiano Ronaldo, nebo argentinská superstar Lionel Messi. Do balonu umí kopat luxusně oba dva, ale když se optáte dětí, kdo je větší borec, řeknou, že je to Ronaldo.

Na moderní fotbalisty jsou kladeny opravdu velké nároky. Dávno už nestačí, aby zářili na hřišti, ale musí umět zvládat marketing. Musí umět komunikovat s fanoušky a jít příkladem.

A kluby si hodně potrpí na to, aby uměli komunikovat také s dětmi a teenagery. Protože právě z dětí vyrůstají noví fanoušci, kteří jednou přinesou do klubu peníze na vstupném

S dětmi komunikují oba dva. Oba dva se jim podepisují, oba dva se s dětmi nechávají fotit. Jenže je tu jeden rozdíl, kterého si všímají sportovní novináři po celém světě.

Messi se do toho tak nějak nutí. Vždy mu někdo z realizačního týmu doporučí, že fotka nebo podpis s nějakým prckem ho fakt nezabijou. Tak jde a udělá to.

Cristiano Ronaldo se do komunikace s dětmi nutit nemusí. Buď to dělá přirozeně jako dýchání, nebo je to vychcánek, dělá to plánovaně, ale dělá to tak chytře, že to vypadá jako nejvíc samozřejmá věc na světě.

Možná si pamatujete na video, které obletělo svět. Ronaldo omylem trefil při rozcvičování jednoho malého kluka za brankou. Klučina dostal od míče pořádnou facku a začaly mu téct slzy.

Kamery v tu chvíli zabraly Ronaldův obličej. Bylo vidět, že ho to skutečně mrzí. Vzal rozlišovací dres a chlapci ho donesl. Kluk přestal brečet a dnes zřejmě usíná s dresem své ikony. Video obletělo svět a portugalská hvězda dostala další kladné body.

Tohle Lionel Messi neumí K dětem nemá žádný vztah, a když se má s nějakým malým fanouškem setkat, tak ho k tomu musí dokopat jeho mediální tým.

Ronaldo je nyní v semifinále mistrovství Evropy. Pokud Portugalci porazí Wales, tak si Ronaldo zahraje evropské finále. Malé děti mu budou držet palce. Ronaldo je jejich králem. Protože se k nim chová jako starší kámoš. A děti to umí vycítit a ocenit.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy