Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

RONALDO UŽ JE ZASE SÁM: Krásné modelce nadělil k Halloweenu kopačky a obvinil ji z příživnictví!

Ronaldo je už zase sám.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 15 fotografií
Vypadalo to, že konečně našel tu pravou, ovšem z velké lásky nic nezbylo. Portugalský hezounek Ronaldo už je zase sám. Své modelkovské přítelkyni dal kopačky symbolicky během Halloweenu!

Cristiano Ronaldo (31) si na konci letošního léta našel novou lásku. Vytvořil pár s krásnou modelkou Desire Cordero (23). Velmi zajímavý je způsob jejich seznámení. Ten totiž proběhl prostřednictvím Instagramu.

Vše vypadalo dokonale. Dva mladí a pohlední lidé našli jeden druhého, mluvilo se o tom, že tohle je konečně pro Cristana ta pravá. Jenže není… Portugalec jí dal pomyslné kopačky. Co je ale zarážející, je důvod, proč tak učinil.

Útočník Realu Madrid cítil, že je s ním modelka pouze díky jeho slávě a také proto, aby získala na sociálních sítích více fanoušků. Jednoduše necítil, že je to láska, ale spíše příživnictví ze strany bývalé Miss Španělsko.

Každopádně Ronaldo smutnit nemusí, protože přízeň krásných žen měl vždy. Faktem ale je, že si veřejnost dlouho pohrává s myšlenkou, že je jeho orientace trochu jinak zaměřená. Prostě že je na chlapy. To ale zatím nikdy nebylo oficiálně potvrzeno. Možná ego Cristiana nedovolí něco takového přiznat.

Související články

Další články