Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ronaldo se asi zbláznil: Nutí syna makat v posilovně. Chce ho snad zmrzačit?

Ronaldo asi chce syna zmrzačit.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
Každý rodič ví, že posilovna by pro dítě neměla přijít dříve než ve třinácti letech. Slavný portugalský fotbalista ovšem volí nejspíše jiný způsob výchovy. Svého syna drtí ve fitku už od útlých let!

Většina odborníků se shoduje na tom, že využívání posilovny u dětí ve věku menším, než je dvanáct let, je velmi rizikové. Může totiž způsobit zpomalení a zastavení růstu dítěte. Něco podobného se ale nejspíše nedoneslo ke hvězdě Realu Madrid Cristianu Ronaldovi.

Ten ze svého syna chce nejspíše vycvičit stejného svalovce, jako je on sám. Jenže nezačíná příliš brzy? Na instagramovém videu se pochlubil tím, jak je společně se svým malým jmenovcem ve fitku a drtí ho na páse mezi činkami a dalším posilovacím vybavením.

No snad malý Cristiano začal a skončil pouze na páse. Portugalský hezoun by určitě nechtěl, aby z jeho nástupce a chlouby vyrostl zakrslík, jako je jeho největší konkurent Messi.

Slavný fotbalista se stará o výchovu syna úplně sám, dohodl se totiž na tom, že jeho matka Irina Shayk se ho zřekne. Určitě je velmi dobrým otcem, ale do světa fitness by měl svého potomka uvádět opravdu opatrně a pomalu!

Související články

Další články