Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Ronaldo, nebo Messi? V Anglii vymysleli geniální způsob, jak se zbavit špačků na chodníku!

Zahodíte svůj špaček na chodník, nebo si raději zahlasujete v anketě
o lepšího fotbalistu? My bychom jednoznačně volili možnost druhou!
+ Další 2 fotografie
Vyčistit chodníky od nedopalků a žvýkaček ročně stojí Británii několik desítek tisíc. Takovým způsobem se s tím proto rozhodla bojovat!

Když to nejde po dobrém ani po zlém, musí se na to zkrátka jít ještě úplně jiným způsobem, řekli si asi v Británii. V boji proti zanášení měst nedopalky cigaret a žvýkačkami vymyslela tamní organizace Hubbub opravdu originální metodu.

Do ulic dala nádoby s různými dotazy a dvěma variantami odpovědí. Kolemjdoucí můžou hlasovat pro jednu z možností právě tím, že do netradičního koše hodí svůj špaček.

Zúčastnit se tak můžou třeba ankety, zda je lepší Ronaldo, nebo Messi. A to není jediná vychytávka, kterou Hubbub vymyslela.

Také žvýkaček se lidé můžou zbavit neotřelou cestou a jejich nalepením na jeden z bodů na modré tabuli společně odkrývat předchystaný obrázek.

Zatím to vypadá, že se oba nápady uchytily a zemi tak skutečně aspoň částečně pomůžou s nevychovanými chodci. Tohle chceme i u nás!

Mohlo by vás zajímat

Další články