Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

Romský klan šikanuje Havířov: Podívejte se na neuvěřitelné video, kde je i policie téměř bezmocná!

Obyvatelé tamního sídliště Zadky se jich bojí a podepisují petice, aby byla tahle rodina vystěhována. Proč, to je jasné i z tohoto videa, které ukazuje, jakou těžkou práci má s místními Romy i havířovská policie.

Jeden romský klan ze sídliště tam dle slov obyvatel šikanuje všechny nájemníky a ti se bojí kvůli nim dokonce pouštět ven i své děti. Že je s nimi těžká domluva zjistili i policisté, kteří museli přijet urovnat divokou hádku, ale i po snaze dostat pod kontrolu jednoho z opilých Romů měli co dělat i se zbytkem klanu.

Když muže odvezli na stanici, naskákali příbuzní do taxíků a jeli si pro svého člena dokonce až na policejní stanici, kde se pokoušeli vniknout dovnitř. Havířovská policie musela dva členy romské rodiny převézt na záchytku a pak s nimi začne výslech pro výtržnosti.

Při pohledu na video si nelze nevzpomenout na obyvatele Duchcova, kteří jsou podobně šikanováni romským klanem, co se nedávno vrátil z Anglie. Napadli tam bezdůvodně manželský pár a dokonce kvůli nim svolali obyvatelé demonstraci.

Mohlo by vás zajímat

Další články