Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Romka ve Výměně manželek si nebude brát servítky: V takové špíně dokáže někdo žít?

Čistotná Kristina se bude štítit na cokoliv sáhnout.
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
Kdo si myslí, že Romové si libují v nepořádku a na úklid nedbají, tak se šeredně mýlí. O tom se přesvědčíte v novém dílu Výměny manželek, kdy se pořádkumilovná Kristina dostane do chaty na samotně u lesa. Nebude věřit vlastním očím a nejradši by utekla. Nechápe, jak někdo dokáže žít v takové špíně.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Frýdku-Místku, kterou tvoří Kristina (26), Lukáš (27), syn Sebastian (3) a Žaneta (17), kterou mají v pěstounské péči. Na druhé straně se seznámíme s Luckou (25), Bohušem (36) a dcerami Eliškou (1,5) a Vendulkou (2), kteří žijí v Návsi.

Romská rodina z Frýdku-Místku, jejíž hlavou je právě Kristina, je až přehnaně pedantská na úklid. Denně se u nich vysává, utírá prach a pečlivě uklízí celá domácnost. Kristina má největší strach z toho, že přijede do rodiny, kde je čistota až na posledním místě. Bohužel, její černé představy se naplní. Deset dní prožije v malé chatce, která zvenku vypadá moc hezky a malebně, ale uvnitř skrývá spoustu špíny.

Hned při první prohlídce svého náhradního bydlení je Kristina v šoku ze všudypřítomné mastnoty a lepkavosti. Ta je na nádobí, kuchyňském náčiní a vše je podle jejích slov doslova nechutné. Jak těchto deset dní v rodině, kde paní domu úklid zrovna nemiluje, zvládne?

Určitě bude o napětí a výměnu názorů postaráno, jen si zítra nezapomeňte zapnout televizi ve 20.20 na Nově, tahle Výměna manželek bude opět stát za to.

Související články

Další články