Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Romantiku? Tu dávám najevo jinak, říká MMA jednička Jiří „Denisa“ Procházka

Česká MMA jednička Jiří „Denisa“ Procházka je hvězdou nejen domácí scény, ale zejména organizace Rizin, kde kosí jednoho soupeře za druhým. Nedávno dokonce získal pás šampiona ve váze do 93 kilogramů. Redakci eXtra.cz poskytl rozhovor, v němž odkryl své soukromí. Teď přinášíme jeho druhou část.

Sympaťák z Brna je šampionem asociace Rizin, když se postaral o největší úspěch v historii českého MMA. Konkrétně letos v dubnu získal titul, a to v odvetném duelu, v němž knokautoval Američana Muhammeda Lawala – vrátil mu porážku z konce roku 2015. Teď čeká Procházku na konci prosince obhajoba titulu. A pokud se mu podaří zvítězit, bude to mimořádný úspěch.

I když je Jiří člověk s duchem bojovníka a uznává japonskou kulturu - konkrétně samurajský přístup, který má nejen k zápasení, ale i k samotnému životu - v soukromí je obyčejný kluk s velkými cíli. Sám se nepovažuje za velkého romantika, ale rodina a disciplína jsou pro něj na prvním místě. "Romantiku dávám najevo jinak," říká v pokračování exkluzivního rozhovoru.

Jak to má s partnerkou a třeba jaký byl jeho nejtěžší zápas? Jaké jsou jeho cíle v jeho fantastické kariéře? Na to se podívejte ve videu.

Na první část exkluzivního rozhovoru se můžete podívat ZDE: Mamka musí vidět obličej toho grázla, říká o rodině a soupeřích Jiří „Denisa“ Procházka

Související články

Další články

Nejnovější kauzy