Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Romantika v Římě: Jaromír Jágr se s Dominikou kochají krásami Itálie. Požádá ji o ruku?

Dominika Branišová a hokejista Jaromír Jágr v Římě.
Zdroj: Se souhlasem D. Branišová, koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Dovolená

Po náročné sezoně si Jaromír Jágr (50) užívá zaslouženou dovolenou. Se svou partnerkou Dominikou Branišovou (27) a přáteli odjel do Itálie, přičemž za cílovou destinaci si zvolili hlavní město Řím! Odtamtud už stihla jeho přítelkyně přidat na sociální sítě několik společných fotek, na nichž to páru moc sluší.

Hvězdný hokejista Jaromír Jágr si po náročné extraligové sezoně, v níž jeho Kladno muselo zápolit v nervydrásající baráži, naúřadoval volno a se svou partnerkou Dominikou Branišovou a společnými přáteli odjeli poznávat krásy Říma. Modelka Dominika Branišová se na svém Instagramu ihned pochlubila několika snímky z dovolené a bylo vidět, že si to všichni dosyta užívají, smějí se od ucha k uchu a počasí jim perfektně vychází.

Jágr s Branišovou: Společné vysmáté fotografie

„Řím - den první. Jsem tu sice již potřetí, ale určitě ne naposledy. Nikdy nepřestanu obdivovat velikost a krásu místní architektury,“ napsala k fotografiím Dominika.

Na většině jsou všichni společně, ale Branišová přidala i fotku, kde jsou pouze s Jágrem a v pozadí za nimi se tyčí Oltář vlasti, jehož oficiální název je památník Viktora Emanuela II.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy