Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Romantika podle Shopaholicadel: Zásnuby v obchoďáku, pak svého Davču seřvala na dvě doby

Shopaholicadel se podruhé zasnoubila.
Zdroj: Instagram Shopaholicadel / koláž eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
zásnuby

Adélu Pulcovou alias Shopaholicadel požádal snoubenec David podruhé o ruku. Prvně tomu bylo hned na první schůzce, kam si přinesl i prstýnek. Podruhé se tak stalo den před prvním adventem na chodbě obchodního centra, kde před svou Adél poklekl s novým prstenem. Kontroverzní influencerka se romantickou chvílí pochlubila na sociálních sítích, kde promluvila i o svatbě.

Shopaholicadel se podruhé zasnoubila. Její partner David zřejmě zpytoval svědomí po první žádosti o ruku, která proběhla před rokem a hned na prvním rande, kam si vzal i snubní prstýnek. Avšak i Adéla tehdy věděla, že je to její osudový muž a řekla mu "ano".

Druhé zásnuby v obchodním centru

Pro druhé, ale oficiální zásnuby si David vybral opravdu nevšední příležitost.

Je to pár týdnů, co tiktoker obdržel řidičský průkaz a od té doby pár pravidelně jezdí na výlety do Prahy. Avšak jedna vyjížďka do pražského centra se stala páru obzvlášť významnou. David totiž poklekl před svou Adélkou na chodbě obchodního centra, a to rovnou před klenotnictvím, kde koupil nový snubní prsten.

"Nečekala jsem to a málem jsem se tam před lidmi rozplakala. Datum oficiálních zásnub na veřejnosti 26. 11. 2022," uvedla Shopaholicadel k videu, které sdílela na svém YouTube. Dokonce se spekuluje o tom, že zásnuby natáčel Adélin expartner Patrik.

Po zásnubách pár vyrazil do víru nákupního centra. Jako oficiální snoubenci navštívili kino a dopřáli si i dobrou kávu se zákuskem. "Po zásnubách v kině na pohádce. Tento romantický den v Praze jsem si užila," informovala kontroverzní influencerka s tím, že i s prstenem je spokojená. "Je podobnej tomu, který má Bella ze Stmívání, takže super. David věděl, co mi má vzít. Miluju ho a vezmu si ho," svěřila se.

Po zásnubách dostal David céres

To by to nebyla Shopaholicadel, aby si pár hodin po zásnubách na svého Davida nepostěžovala. "Ahojky lidičky a zlatíčka. Já si musím postěžovat, protože ten debil David ty vole mi autem zastavil, protože šel na cígo. A on mi zastavil a pí*o tady je všude louže, já jsem do toho šlápla a mám mokrý nový boty i ponožky. Ty vole, fakt ty vole. To je debil, fakt ty vole. S ním někam jet, tak se musí vždy něco špatného přihodit," vynadala Davidovi, což si zaznamenala na svůj Instagram.

Pak na vše zlé zapomněla a prozradila detaily svatby. "Vezmu si ho, až našetříme peníze, aby byla hostina a všechno. Chci soukromou svatbu, klidně na městském úřadě, to mi stačí, a asi tak s pěti lidma. Chci, aby měl David oblek a já svatební šaty a závoj s korunkou, kterou chci. Všechno bílé. Mám vás všechny ráda a už přestaňte být toxický, je toho moc," dodala Adéla.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy