Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Výměna manželek Věra Bílá Stanislav Zindulka Útok na mešitu

Nejnovější kauzy

Romantika před Vánocemi: Řepka ukázal, jak tráví intimní chvíle s Katkou Kristelovou! FOTO UVNITŘ

Budou to ty nejkrásnější Vánoce!
+ Dalších 31 fotografií
Fotbalový bouřlivák Tomáš Řepka (43) už po několikáté dokázal, že rozhodně nemá srdce z kamene. Spolu s Kateřinou Kristelovou (38) a její dcerkou Claudií (7) se už nemohou dočkat Vánoc. Štědrý den je sice až v neděli, ale spokojená rodinka si užívá sváteční atmosféry už nyní.

Vypadá to, že Tomáš Řepka prožije s Kateřinou Kristelovou a její dcerou Claudií jedny z nejkrásnějších vánočních svátků v životě. Pochlubil se rozkošnou fotkou u stromečku, pod kterým už má spokojená rodinka přichystány dárky.

„Vánoční pohoda. Tohle může trvat pořád! Dárky jsou připraveny, zatím nerozbalujeme,“ napsal Tomáš na Facebook.

„Jinak dneska skončil jeden z výjimečných fotbalistů, který měl u mě vždycky respekt. Tomáš Rosický. Jemu i vám hezký svátky! Ať je vám dobře,“ vkázal ještě Řepka.

Otázka je, jak zamilovaný páreček vysvětlil Claudince, že mají pod stromečkem dárky už nyní. Přece jenom dcera Kristelové je ještě ve věku, kdy by měla věřit na Ježíška. Nicméně jsme si jistí, že buďto jí skutečnost citlivě vysvětlili, anebo jí zkrátka řekli, že k nim Ježíšek přišel o něco dřív.

Mohlo by vás zajímat

Další články