Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Romantické překvapení pro Hanu Zagorovou: Obří pugét růží, oblíbené jídlo a pár doušků prosecca

Hana Zagorová se po delší době ozvala svým fanouškům.
Zdroj: Se souhlasem Hany Zagorové
+ Další 4 fotografie
manželství

Jedna z nejznámějších českých zpěvaček Hana Zagorová (75) se po dvou týdnech strávených v nemocnici konečně mohla vrátit domů. Vyzvedl ji tam její manžel Štefan Margita (65), který strávil poslední chvíle před příjezdem své drahé polovičky přípravami překvapení, jímž ji chtěl potěšit. Zpěvačka se svěřila webu Aha!


Vozík jako pojistka

Manželský pár Hana Zagorová a Štefan Margita jsou po odloučení konečně zase spolu poté, co byla po nedávné ztrátě vědomí zpěvačka okamžitě převezena do Ústavu hematologie a krevní transfuze v Praze, kde byla čtrnáct dní pod odborným dohledem specialistů.

Celou dobu jí byl oporou Margita. Kvůli pobytu v nemocnici spolu neměli možnost oslavit třicáté výročí svatby a museli to odsunout až na den, kdy se zpěvačka opět vrátí domů. Řadu Hančiných fanoušků vyděsilo, když se dozvěděli, že jejich oblíbená interpretka opouštěla nemocniční zařízení na invalidním vozíku. Zagorová ale vše uvedla na pravou míru.

Zdravotnický personál se pouze bál, aby se stále ještě zesláblé zpěvačce nezatočila hlava a nešťastnou náhodou neupadla. „Oni se jistili, co kdyby náhodou, chápu to,“ uvedla pro web Aha! Hana Zagorová, která jinak s chůzí naštěstí nemá nejmenší problém.

Margita a Zagorová jako hrdličky

Margita, který svou ženu stále rozmazluje a hýčká, jako by byli čerstvě zamilovaní, si dal práci s přípravami a manželce přichystal romantické překvapení.

„Nejdřív mě přivítalo třicet krásných růží ve váze, protože 6. června jsme měli se Štefanem 30. výročí svatby. Krásně voní, pořád k nim čichám. Chtěl mi růže přinést už do nemocnice, ale páni doktoři to zakázali kvůli možné infekci. Potom Štefan navařil pravý maďarský perkelt s tarhoňou, takže jsem si báječně pochutnala,“ svěřila se Zagorová pro Aha!.

I když byla po svém příjezdu ještě stále zesláblá, kápla božskou a přiznala, že si neodpustila alespoň pár malých doušků oblíbeného šumivého alkoholického nápoje. „Otevřeli jsme také prosecco, já si ale jen usrkla. Ještě se bojím," podotkla zpěvačka, kterou podlomené zdraví trápí již od roku 2020, kdy prodělala covid s těžkým průběhem.

Manželský pár spolu celý zbytek večera strávil povídáním a došlo i na film Marečku, podejte mi pero!, který toho dne vysílali v televizi. Hana Zagorová se nechala slyšet, že si svůj návrat do pohodlí domova moc užila a je šťastná, že jsou se Štefanem opět spolu.

Známá zpěvačka dokonce prozradila své plány na neděli. "Je krásně, a tak si uděláme dýchánek na balkoně,“ pochlubila se národem milovaná Hanička písnička.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy