Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Romantické narozeniny v tropickém ráji: Bradley Cooper už šediví! Kdy ho kočička Irina Shayk vymění?

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
Bradley Cooper už by se měl pomalu začít smiřovat s tím, že mládí mu definitivně vzalo nohy na ramena. Zatímco herec včera oslavil už třiačtyřicáté narozeniny, jeho kočička Irina Shayk slaví dnes teprve dvaatřicáté. Ačkoliv se jim loni narodila dcera, jedenáctiletý věkový rozdíl je vskutku markantní. Jak s jejich vztahem zamávají Bradleyho první šediny?

Bradley Cooper (43) a Irina Shayk (32) si užívají romantického narozeninového víkendu. Důležité životní jubileum totiž slaví dva dny po sobě. Ruská modelka se na Instagramu pochlubila fotkou z tropického ráje, a tak je jasné, že se Bradley tentokrát plácl přes kapsu.

Slavná dvojice je spolu od roku 2005 a loni v březnu se jim narodila dcera. Přestože to vypadá na lásku jako trám a pár údajně mluví i o svatbě, Bradley má vážný problém. Už mu začínají šedivět vousy a je jasné, že se zanedlouho přidají i vlasy. A kočička Irina určitě nebude chtít mít doma prošedivělého dědulu.

Vedle stárnutí se ve vztahu Bradleyho a Iriny objevila další potíž. Narozeniny sice tráví spolu, ale zahraniční média vášnivě spekulují, že jinak společnému času příliš nedávají. Prý se snaží být od sebe co nejdál, aby předešli hádkám. Už to samo o sobě je ale cesta do pekel, kam se tahle dvojice možná řítí.

Související články

Další články