Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Romantická svatba miliardáře: Richard Chlad a krásná Anna-Marie se vzali v zasněžené Praze

Svatba Chladových na Staroměstské radnici.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Se souhlasem R. Chlad
+ Dalších 11 fotografií
Svatba

Richard Chlad a Anna-Marie Chladová Kánská jsou oficiálně svoji. Nejdříve si své ANO řekli v listopadu na Maledivách, kde ovšem platí právo šaría, i z toho důvodu se rozhodli ještě pro jednu svatbu, a to na Staroměstské radnici. Veselka proběhla v pátek 1. prosince v zasněžené Praze, z čehož vznikly i nádherné fotografie, které má redakce eXtra.cz k dispozici.

Byla to romantika jako hrom. V pátek 1. prosince si své ANO řekli miliardář a automobilový závodník Richard Chlad a Anna-Marie Chladová Kánská, a to přímo v prostorách Staroměstské radnice v centru Prahy.

Nevěsta na sobě měla sněhově bílý kostýmek s béžovými lodičkami, perlami a nechyběla ani bílá ozdoba ve vlasech. Nutno říct, že byla Anna-Marie naprosto nádherná a ukázala, že jednodušší svatební oděv rozhodně nemusí znamenat nudu. K tomu ještě měla rudou rtěnku a krásné vlny. Chlad zvolil elegantní tmavý oblek s pruhy a vypadal jako švihák lázeňský.

Svatba v zasněžené Praze

Ze svatebního dne navíc vznikly i krásné fotografie v zasněžené metropoli, což skýtalo velkou romantiku. „Z tropických Malediv a kýčovitého prostředí je najednou střih a my jsme v dalším nádherném kýčovitém prostředí Starého Města,“ popsal pro eXtra.cz Chlad.

Na svatbě měli jen dva svědky – Anninu kamarádku a Richardova syna. V radnici je pak oddával Chladův letitý kamarád a radní Richard Bureš, který si kvůli jejich svatbě nechal obnovit licenci. „Žádné velké mejdany nebyly, to jsme si prožili na Maledivách. Dojeli jsme k nám na bowling, dali si náš oblíbený smažák a buchtičky se šodó,“ doplnil ještě novomanžel. „Tím pro nás oslavy a svatební povinnosti skončily. Teď už zbývá jen změnit občanky,“ nechal se slyšet.

Druhá veselka

Pro Chlada a jeho ženu je to již druhá svatba. Nejdříve se vzali na Maledivách, kde ovšem platí právo šaría, tedy, že muž může mít více manželek, což se Anně-Marii pochopitelně nelíbilo. I z toho důvodu se rozhodli pro druhou veselku, která proběhla v Praze.

Na svatbě na Maledivách přichystal Chlad pro svou nastávající překvapení, jak zjistila redakce eXtra.cz. Přijela tam totiž i maminka Anny-Marie Veronika Kánská, která se proslavila svou rolí Blaženy v komedii Slunce, seno.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy