Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Románek Petra Borkovce a porotkyně Kataríny Knechtové objasněn! Je to láska?

Zdroj: instagram
+ Dalších 29 fotografií
Nedávno jsme informovali o tom, že finalista pěvecké soutěže SuperStar 2018 Petr Borkovec se na svém Instagramu vyznal z citů porotkyni Kataríně Knechtové. Už delší dobu se spekuluje o tom, zdali tvoří pár, nebo nikoliv. Teď ale promluvil přímo člověk ze zákulisí SuperStar 2018.

Petr Borkovec (18) jen nedávno vyznal přes sociální sítě lásku porotkyni SuperStar 2018 Kataríně Knechtové (37). Popsal, jak moc si jí váží a co všechno pro něj znamená.

Podpora, láska, důvěra, úcta, krása, upřímnost a všechny ty nádherné momenty s tebou! Jde z tebe prostě neskutečná energie a ty oči? Jsem prostě zamilovaný,“ je jedna z věcí, které na svůj Instagram napsal.

Teď ale promluvil přímo člověk ze zákulisí pěvecké soutěže a prozradil, jak to doopravdy mezi údajnými milenci je: "Petr by opravdu hodně chtěl, vážně hodně, ale nic mezi nimi není. Dokonce i na večírku se Katku snažil sbalit, ale bez úspěchu. Katarína si zřejmě uvědomuje ten obrovský věkový rozdíl, a proto nic neřeší," řekl pro web pluska.sk člověk ze zákulisí soutěže.

Související články

Další články