Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Románek mezi Kuběnkou a Barracudou má nečekanou dohru: Raper stáhnul žalobu. Ví, že by prohrál, směje se influencer

Kauza Sergei Barracuda a Tadeáš Kuběnka má dohru: Sergei B. stáhnul žalobu. Ví, že by prohrál, směje se influencer
Zdroj: koláž eXtra.cz/Se svolením T. Kuběnka
+ Dalších 5 fotografií

Jedním z největších témat českého internetu v uplynulém roce byla kauza týkající se influencera Tadeáše Kuběnky a rapera Sergeie Barracudy. Mezi dvojicí mělo dojít k intimnímu poměru, což kontroverzní Kuběnka veřejně potvrdil, ale druhý aktér pak zásadně vyvrátil, a influencera dokonce zažaloval. Nyní však nastal zásadní zvrat! "Sergei B. stáhnul žalobu, protože zjistil, že by to prohrál, mám nespočet důkazů," říká Tadeáš Kuběnka pro eXtra.cz a směje se. 

Na českém internetu v roce 2023 snad nic nevyvolalo takový rozruch jako spekulace o údajném románku mezi populárním influencerem Tadeášem Kuběnkou a ostravským raperem Sergeiem Barracudou. Domněnky, které se šířily rychlostí blesku, a to na základě kolující společné fotografie obou mužů, posléze sám jeden z aktérů údajného intimního poměru nepřímo potvrdil. "Byla to opilecká noc. Kdo by si takovou kočku, jako jsem já, nedal," vyjádřil se tehdy Kuběnka pro eXtra.cz. A poprask byl na světě.


Tadeáš posléze sdělil i detailně, co se v onu noc mezi ním a Barracudou stalo. “Tu noc mi řekl, že můj osud je v jeho rukách," uvedl začátkem srpna. Vzhledem k tomu, že Tadeáš se netají svou sexuální orientací a vášní pro muže, a k tomu, že Sergei je jeho pravý opak, fanoušci tehdy nechtěli informaci uvěřit a čekali na vyjádření svého oblíbeného interpreta.

Reakce Sergeie Barracudy po kratší odmlce přišla. "Škoda, že nenapsali těm stovkám holek, co jsem měl, aby věděli, co mám skutečně rád. Na mně žádný Kuběnka parazitovat nebude," vyjádřil se raper na svém Instagramu a oznámil, že Tadeáše Kuběnku bude žalovat. Nyní však přišel zásadní zvrat.


Sergei B. stáhnul žalobu: Ví, že by prohrál, směje se influencer

Kauza na několik dní ovládla český internet a dozvuky panují doposud. Čas od času přijde na tuto situaci v diskuzích, v komentářích nebo ve videích řeč, ale dosud se nevědělo, jak vše tedy dopadlo. Setkal se Tadeáš Kuběnka a Sergei B. už u soudu? NE. A nejspíše se u soudu ani nesetkají, raper totiž údajně svou žalobu stáhnul. "Tak Sergei B. stáhnul žalobu, protože po mém vyjádření k jeho žalobě zjistil, že by to prohrál. Mám neskutečně moc důkazů," uvedl Kuběnka pro eXtra.cz.

"Jeho žaloba je takzvaně bizární a nedává vůbec smysl. Soud se mu reálně vysmál, protože tam jsou i hrubky a je to úplná katastrofa," dodává influencer, který je nyní nad věcí a ze vzniklé situace si dělá srandu. "Každopádně nakonec žádný soud nebude, zatím. Uvidíme, jestli nebudu chtít žalovat já ho," říká s humorem.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy