Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Románek Kuběnky s Barracudou rozdělil veřejnost na dva tábory. Výhružky smrtí, nebo hlášky o okurkové sezóně

Sergei Barracuda a Tadáš Kuběnka: Influencer čelí výhružkám, raper posměškům
Zdroj: koláž eXtra.cz/Herminapress
+ Dalších 5 fotografií
výhružky

Český internet už několik dní neřeší nic jiného než románek rappera Sergeie Barracudy a influencera Tadeáše Kuběnky. Spekulovalo se o jejich poměru, ke kterému mělo dojít na večírku u Tadeáše doma. Právě on vše následně potvrdil pro eXtra.cz. A po krátké odmlce se rozhodl vyjádřit i interpret, který poměr popírá a celou záležitost chce řešit u soudu. Výroky obou stran rozdělily lidi na dva tábory a obzvláště devatenáctiletý influencer čelí nepříjemným reakcím. 

Tadeáš Kuběnka a Sergei Barracuda způsobili pořádný poprask. Vše způsobila nevinná fotografie, na základě které se začalo spekulovat o tom, že mezi dvojicí došlo k intimnímu poměru. Domněnky navíc přiživil známý youtuber Vláďa Videos, kterého sledují statisíce lidí. Ten v jednom z dílů svého podcastu naznačil, co přesně se mělo mezi mladým influencerem a známým raperem odehrát během společně strávené noci.

Vzhledem k tomu, jaký rozruch spekulace vyvolaly, se rozhodli promluvit oba aktéři. První slovo si vzal Tadeáš. "Byla to opilecká noc. Kdo by si takovou kočku, jako jsem já, nedal," zareagoval pro eXtra.cz s humorem sobě vlastním a spekulace potvrdil, čímž nejspíše rozpoutal válku.

Sergei Barracuda zvolil jinou taktiku

Na základě Tadeášova výroku se rozhodl vyjádřit i Sergei Barracuda. Ten se začal ohánět žalobou, a dokonce se dost ostře vyjádřil právě ke Kuběnkovi. "Škoda, že nenapsali těm stovkám holek, co jsem měl, aby věděli, co mám skutečně rád. Na mně žádný Kuběnka parazitovat nebude," prohlásil na úvod svého vyjádření, které umístil na Instagram.

"Jestli ta nula na mě bude vypouštět nějaké 'deepfaky' nebo sra*ky, tak jí celý život nebude stačit na to, aby platila pokuty. Podávám žalobu a celá kauza je jenom kvůli tomu, že ukazuju lidem dobrou tvář. Díky opravdovým fanouškům, že drží se mnou, tahle situace ukázala hodně," zakončil své vyjádření.

A právě slova rappera rozdělila lidi na dva tábory. Pod Sergeiovým vyjádřením se objevily stovky komentářů. "Bro, mně by ani nevadilo, kdybys kouřil ptáky. I tak si tě v autě pustím," nebo "Takže příští rok Pride v Ostravě nic?" reagují lidé pod příspěvkem.

Obdobných komentářů se objevilo pod vyjádřením několik. "Ty máš okurkovou sezónu," píší lidé, kteří celou záležitost vnímají humorně. Ti stojí spíše na straně influencera. "Na každým šprochu pravdy trochu... Místo přiznání, žaloby," píše jeden z komentujících. "Tak se prostě přiznej a nezakecávej to," vzkazuje další interpretovi.

Tadeášovi přejí smrt a vyhrožují mu

Oproti tomu druhý tábor pak stojí jednoznačně na straně interpreta. Fanoušci známého rapera si neberou servítky a Tadeášovi vyhrožují, nebo dokonce přejí smrt. "Správně jsi to řekl. Absolutně stojím při Tobě. Přesně proto tyhle youtubery a influencery nesleduji, protože to jsou jen nuly v životě, a tak začali dělat na internetu. Jednou mají fotku se Sergeiem a už z toho parazitují. Pravda a právo je na Tvoji straně," zní jeden z komentářů.

Objevují se i výhružky. "Ještě než střelím, nechám tě vybrat si rakev," vzkázal Kuběnkovi jeden z fanoušků rapera. "Takový věci nemá řešit právník, ale kufr a polský les," přisadil si další s jasnou výhružkou. Kuběnka tak bude mít zřejmě pořádně nepříjemné dny.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy