Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Romance v politice: Gabriela Kloudová si po Březinovi a Vávrovi bere ministra Hamáčka

Romance v politice: Gabriela Kloudová si po Březinovi a Vávrovi bere ministra Hamáčka
Zdroj: koláž eXtra.cz / profimedia
+ Dalších 12 fotografií
Vztahy
Bývalá politička ODS Gabriela Kloudová má za sebou velmi zajímavé vztahy. Většinou šlo totiž o vlivné muže a působení v politice jí přineslo znatelnou publicitu a velký přísun peněz. Ještě tento týden si bude brát dalšího vlivného politika. Tentokrát jde o nedávno rozvedeného ministra vnitra a vicepremiéra Jana Hamáčka (41).

Půvabná blondýnka s krásnými kudrlinkami Gabriela Kloudová se dostala do povědomí lidí ještě za vlády Mirka Topolánka z ODS. Tomu dělala asistentku, čímž se stala jeho pravou rukou. V letech 2010 - 2014 působila v zastupitelstvu hlavního města jako občanská demokratka. Z ODS nakonec odešla.

Lásky jedné krásky

Kloudová byla v minulosti spojována například se starostou Prahy 13 Davidem Vodrážkou, který rovněž působil i v ODS, a také Markem Dalíkem, někdejším tajemníkem Topolánka. Známější může být její vztah s bývalým zastupitelem hlavního města Karlem Březinou z ČSSD.

V roce 2015 si Kloudová brala někdejšího náměstka pražského primátora Jiřího Vávru z TOP 09. Topolánek byl tehdy Gábininým svědkem. Ani tento vztah nevydržel...

Šťastná po boku ministra

V současné době našla lásku v ještě vlivnějším muži - ministrovi vnitra Janu Hamáčkovi. Ten na začátku roku přišel s tím, že se s manželkou Kamilou dohodli na rozvodu, protože jim vztah prý nefungoval. Avšak rozvod musel být kvůli koronaviru odložen. Došlo k němu až na začátku června. Ještě tento týden by mělo ke svatbě Hamáčka a Kloudové dojít.

Související články

Další články