Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Romance na Slunečné se nekoná: Rozzuřená Týna vytáhne na Janka pušku

Zdroj: FTV Prima
+ Další 4 fotografie
zvrat
Ve Slunečné se to začíná pořádně zamotávat. Týna se čím dál víc sbližuje s Jankem, ale nedopatřením se dozví, že měl v plánu statek koupit. Sympatie k němu tudíž velice rychle ochladly a naštvaná Týna na Janka a Viléma dokonce vytáhne zbraň. A jak je to s Profesorovým pitím? Ostatní už ho začínají odhalovat a přiklání se k názoru, že problémy s alkoholem přeci jen má.

Týna se čím dál víc sbližuje s Jankem. Neví, že Roman zatím shání veškeré podklady na Slunečnou, aby ji mohli případně koupit…

Podraz?

Roman informuje Janka a vypadá to, že kdyby Slunečnou koupili, tak je to opravdu zlatý důl. Janek se projevuje jako obchodník a přemítá o tom, že Sylvě a Týně nabídne tak zajímavou cenu, že mu statek prodají.

Týna dává jasně najevo, že statek neprodá! Za žádnou cenu. Janek se tedy rozhodne, že statek nekoupí. Nechce si Týnu rozeštvat. Jenže vše bude nakonec úplně jinak a vztah Týny a Janka bude rázem na bodu mrazu. Proč Týna vytáhne na Janka a Vildu zbraň?

Profesor má tajemství

To Profesor bude řešit také složitou situaci. Čeká ho pohřeb manželky a navíc nařknutí z alkoholismu. I když zpočátku nic nepřizná, nakonec půjde s pravdou ven. Proč vlastně začal pít? Profesorovo tajemství je opravdu závažné.

Klid nebude mít ani Lída, která zjistí, že Zdeněk udělal něco nečekaného a vnímá to jako podpásovku. Jak se s nastalou situací vyrovná?

Oblíbený seriál Slunečná startuje už dnes večer na TV Prima.

Související články

Další články