Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Romana ze Svateb už nemůže ukázat víc: Na záchodě se zvěčnila zcela nahá

Romana Boukalová
Zdroj: Se souhlasem TV Nova / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
svatby

Hvězda show Svatba na první pohled Romana Boukalová (27) se toho nebojí. Své sociální sítě zahrnuje jednou fotkou za druhou a nyní se svým sledujícím dokonce ukázala zcela nahá na toaletě. "Nesmíte vše brát tak vážně, ale s lehkou nadsázkou, miluji sarkasmus a ironii," vzkázala Romana, které v show vztah s flegmatickým manželem Jardou (36) pořádně skřípe.

V show Svatba na první pohled to mezi Romanou a Jaroslavem v nejnovějším díle velmi zaskřípe. "Teď je náš vztah na bodu mrazu," přiznává Romana deset dní po svatbě. "Čas ukáže, jestli spolu máme být, nebo ne. A teď ukazuje, že spíš ne," říká otevřeně rozčarovaná novomanželka v reality show.

V reálném životě si Romana užívá přízeň fanoušků, kterých každým dnem přibývá. Své sledující zahrnuje momenty ze života, které dokážou i velmi pobavit.

Romana se toho nebojí

Nyní se půvabná blondýnka pochlubila překvapivým snímkem, a to přímo z toalety, na jejíž mísu sedla zcela nahá. "Říkala jsem si, jak jinak než originálně: Tady vás nikdo zdržovat od kouření a čtení nebude. Maximálně vy ty ostatní. PS: Důležité je, se z toho nepos**," dodala Romana, která je milovnice ironie a sarkasmu.

Stejným heslem odpověděla i na dotazy sledujících, již si všimli, že je Romana fanynkou zkrášlujících filtrů a na některých fotografiích působí jako zcela jiná osoba. Z věčných rýpalů si ale nic nedělá a dokonce tyhle komentáře ani nebere jako hate.

"Nikdo není dokonalý. A to, že mám in ig upravené fotky? Upřímně, co vám to má vadit. I milionové účty používají retuše a filtry. Takže pardon, dámy, ale tohle je trapné, neb já se nestydím ani za jedno," vzkázala nevěsta.


Související články

Další články