Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Romana ze Svateb bez zkrášlovacích filtrů: V prádle předvedla skvostné křivky

Romana Boukalová ukázala realitu bez filtrů.
Zdroj: se souhlasem Romana Boukalová
+ Další 4 fotografie
svatby

Hvězda druhé řady reality show Svatba na první pohled Romana Boukalová (27) je v povědomí diváků i jako nevěsta, která si libuje v upravování snímků, na kterých ji někteří diváci dokonce nepoznali. Tentokrát se půvabná Romana ukázala na svých sociálních sítích ve spodním prádle, a to navíc ve světle reality. Na snímku vyniká i její vypracované tělo, které si udržuje v kondici.

"S kůží na trh, jak vidíte úplně obyčejná normální nenamalovaná, ale vyspalá ženská. Není to, co bývalo, i já si přijdu jako stará (emotikon krávy), ale furt by mohlo být hůř, no i líp. Pohyb mám odmala a je holým faktem že to tělo si to pamatuje. Btw: je zase na čase začít makat," uvedla hvězda show Svatba na první pohled Romana Boukalová na svých sociálních sítích ke snímku ve spodním prádle. "Je potřeba se udržovat v realitě."

Na Romanu se s účastí v reality show strhla i značná vlna kritiky, a to nejen kvůli působení ve Svatbách, ale také se lidé velmi pustili do jejího upravování fotek. Z věčných rýpalů si ale Romana nic nedělá. "Je mi celkem jedno, že to někoho bude pohoršovat, ale někomu to může přijít jako motivace.

Vy, co jste tady, víte, že já mám názory cizích u zadku. A proto, abyste si tady nepřipadali, že sem dávám jen faceappové a upravené fotky, tak tady je jedna reálná," dodala Romana, která má na svém Instagramu tisíce fanoušků.

A co se aktuálně děje v show Svatba na první pohled, která míří do finále?

Romana a Jarda za sebou mají třicet dní společného života. Nyní se musí rozhodnout, zda spolu zůstanou, nebo půjdou od sebe. Mezi párem to bylo po celou dobu jejich manželství jako na houpačce. Chvíle naprostého štěstí střídaly hluboké propady a krize, kdy si Jarda nevěděl s náladovou Romčou moc rady a nechápal, co jí zase přelétlo přes nos.

Jedno se však tomuto páru nedá upřít. Chemie mezi partnery funguje od prvního okamžiku, reagují na sebe, nejsou si lhostejní, vzájemně se přitahují. Pořád se navzájem poznávají, už tuší, co od toho druhého očekávat. Zůstanou tedy spolu, nebo půjdou od sebe?

Svatbu na první pohled sledujte na TV Nova ve čtvrtek 18. listopadu ve 21:25.

Související články

Další články