Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Romana ze Svatby provokuje: Záchod naostro vyměnila za lechtivé spodní prádlo

Romana ze Svatby na první pohled.
Zdroj: se souhlasem TV Nova / koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
provokace

Hvězda show Svatba na první pohled Romana Boukalová (27) aktuálně zažívá se svým manželem Jaroslavem Peňázem (36) v reality show další dramatické chvíle, které ji dostaly do nemocnice. V reálném životě je ale, zdá se, vše sluníčkové a Romana provokuje fanoušky lechtivými snímky v krajkovém spodním prádle.

Romana z reality show Svatba na první pohled patří letos mezi nejoblíbenější účastnice, čehož také využívá na svých sociálníh sítích, kde se jí již hrnou nabídky spolupráce. Půvabná blondýnka se nedávno pochlubila snímkem na toaletě, kterým své fanoušky velmi pobavila. "PS: důležité je se z toho nepos**," napsala k fotografii.

Záchod naostro vyměnila za postel v krajkách

Tentokrát se rozhodla pro méně výstřední formu odhalování a své obdivovatele rozehřála v chladném podzimním počasí snímkem v krajkovém prádle. " Btw: to zas bude psáno, že jsem všude nahá, tak ne, mám spodní prádlo," uvedla dodatek pro ty méně bystřejší.

"Romano, jsi prostě kost. Musím říct, že jsi fakt hezká žena a na fotkách ti to hrozně sluší," uvádějí fanoušci k nové fotografii Romany, která zase své sledující upozornila, ať sledují reality show, protože se v ní budou dít ještě zřejmě zajímavé věci. "Sledujte dál, slubuji, že to za to stojí," uvedla i pro ty, kteří jsou nedočkaví a potřebují vědět, zda Romana se svým novomanželem Jardou zůstala i v reálném životě.Související články

Další články