Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Romana ze Svatby na první pohled mate vzhledem: Hlavně se z toho nepo, říká

Zdroj: Se souhlasem TV Nova / foto Romana Boukalová / koláž eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
vzhled

Ve druhé řadě show Svatba na první pohled se jako první nevěsta představila blondýnka Romana (27), která se s manželem Jaroslavem (36) poprvé setkala až u obřadu. O Romaně navíc mluvili experti jako o sexuální dračici, která tak působí i na sociálních sítích. Spousta fanoušků však po spatření prvního dílu usoudila, že má nevěsta v oblibě zkrášlovací filtry a vypadá ve skutečnosti zcela jinak. Blondýnka si z toho ale nic nedělá. "Důležité je se z toho nepos*at," uvedla.

"Romana je tak trošku sexuální dračice, je to žena, která má více tváří," prozradila o první nevěstě Romaně Boukalové psychoterapeutka a koučka Šárka Vávrová. Společně s potetovaným fešákem Jaroslavem Peňázem se tak v sexuálním životě podle odborníků zajisté nudit nebudou. Přesto Romana nechce, aby jí show přinesla pouze zábavu, ale také muže, o kterého se po předešlých nepovedených vztazích může skutečně opřít. "Doufám, že mi experti najdou životního partnera," uvedla Romana a ve stejnou budoucnost doufá i šestatřicetiletý Jaroslav. "Chci najít nějakou spřízněnou duši, se kterou bych žil a byl si s ní navzájem oporou."

Romana dala jako dar Jaroslavovi psí vodítko, což ho zarazilo. Nevěsta po dotazu, proč právě vodítko, na sebe prozradila fakt, který v ní odborníci viděli ještě před obřadem. "Vodítko je náznak toho, že mám dva pejsky a mám ráda venčení. A ten druhý náznak je to, že mám radši takovej tvrdší sex," vysvětlila nevěsta.

Sociální sítě vs. realita

Diváci show Svatba na první pohled mohli vidět, že je Romana skutečně půvabná nevěsta s přirozenou krásou. Ovšem mnoho z nich se neubránilo komentářům, že vypadá nejen bez makeupu zcela jinak, ale jinak vyhlíží i na sociálních sítích, kde se zjevně lehkým zkrášlujícím úpravám, které v dnešní době nejsou žádnou převratnou záležitostí, nebrání.

"Fascinuje mě rozdíl insta fotek a reality. Asi jsem neviděl ještě větší rozdíl, ale jinak držím palce," uvedl jeden z fanoušků směrem k Romaně. Romana si z těchto komentářů ale horkou hlavu nedělá, priority má postavené jinak. "Jsem obyčejná a normální holka, která doma chodí v teplákách a nenamalovaná. To je celé. A to, že nejsem dokonalá? Důležité se z toho nepos*at," uvedla jasně.

V galerii se podívejte, jakou krásnou nevěstu tvůrci do nové řady show Svatba na první pohled vybrali. Skutečně je znát takový rozdíl?Související články

Další články