Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Romana ze Svatby na první pohled: Do show mě dohnaly dluhy mého ex

Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 4 fotografie
zpověď

Druhá řada show Svatba na první pohled představila první manželský pár. Diváci poznali dominantní Romanu (27) s fešným Jaroslavem (36), který byl ze své nevěsty lehce v rozpacích. Půvabná Romana nyní prozradila, proč se do show přihlásila, ale také uvedla, co ji na svatbě zamrzelo, včetně prvních myšlenek, které se jí honily hlavou, když spatřila Jaroslava u oltáře. 

První nevěstu z druhé řady show Svatba na první pohled - Romanu experti popsali jako dominantní partnerku, ale také jako sexuální dračici, která dala svému manželovi, potetovanému programátoru Jaroslavovi ještě před obřadem vodítko. Jaroslav si podle svých slov ženu, která bude udávat směr, přál, ovšem vodítko ho přivedlo do rozpaků.

"Dá se to ještě zrušit? Začínám se trošku bát, nevím, jestli to znamená, že budu venčit, nebo budu venčenej," uvedl s úsměvem před obřadem. Nyní je čeká svatební cesta do Panamy, kterou už nedočkavě vyhlížejí.

Slova o exekuci, vděku rodičům a první dojmy po spatření Jaroslava

Půvabná Romana se po odvysílání prvního dílu rozpovídala před fanoušky, kterých velmi rychle přibývá, o tom, co ji donutilo se přihlásit do reality show. "Upřímně, měla jsem covid, svalové horečky a do toho mi přišel dopis od banky, protože jsem mému ex dělala ručitele, ať zaplatím 42 tisíc, nebo bude exekuce," rozpovídala se Romana, které expartner zlomil čelist, poté podstoupila operaci, zjistila, že je těhotná, miminko ale bohužel o týden později potratila. "Nebýt mých rodičů, už jsem někde na psychiatrii. Pak následovala Policie ČR a zkusila jsem tohle, protože proč ne," prozradila nevěsta, která stále věří na skutečnou lásku. "Tohle je na delší povídání. Ale prostě někde ve skrytu duše si myslím, že být šťastná si zasloužím."

Prozradila také, jak na ni poprvé zapůsobil fešný Jaroslav. "Já jsem si ho vybrala podle fotky. A faktem je, že tam prostě stál a byl dokonalý. Manža můj," řekla s tím, že se navíc vzájemně skvěle doplňují.

Během obřadu se ve svatebních šatech, které vážily osm kilogramů, cítila jako skutečná princezna a z manžela byla také nadšená. Avšak přece jen se našla věc, která ji zamrzela, a to omezený počet svatebních hostů. 

"Mě mrzela moje milovaná ségra s rodinou, ale je to pro ni namáhavé - byla těhotná," uvedla radostně, protože se Romana již stala tetičkou malé princezny. "Ale jinak ta svatba byla překrásná, na nádherném místě a myslím, že i manža byl spokojený," dodala.

Související články

Další články