Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Romana ze Svatby: Jarda pro ni byl hajzl, pak se na něj nalepila jak vosa na bonbon

Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 2 fotografie
Reality show

Manželství Romany (27) s Jardou (36) prošlo svou první krizí. Ženich totiž ztratil snubák. Romanino chování k Jardovi nejednoho diváka zarazí. Nejdřív mu řekne, že je hajzl, pak se na něj rozverně lepí jak vosa na bonbon. Reality show Svatba na první pohled představila divákům také nový pár, usměvavou Andreu (25) a sympaťáka Kadriho (29).

Hajzle, vstávej! Jarda odhodil prsten

Už první společné ráno si mohl Jarda z úst své novomanželky namísto pusinek a objetí vyslechnout: "Ty hajzle a koukej vstávat." A tak Jarda vstal, aby se dozvěděl, že s Romanou vyrazí na svatební cestu do horké Panamy.

"Dá se tam koupat?" strachovala se Romana. Už při odletu jim ale začala první krize ve vztahu. Jarda si totiž s sebou zapomněl jak prsten, tak i dárky od nevěsty. Romana se na svého manžu pořádně naštvala. Během celého dílu jsme ji pak už viděli bez make-upu a během vysílání hulila jak fabrika. Nervózní Romča se ale nakonec uklidnila a rozhodla si užít líbánky se vším všudy.

Mezi palmami tak nakonec došlo i na žhavou líbačku. "On na mě kouká jak na sluníčko," pochvalovala si Jardu. To už nám ale experti představili další pár na vdávání, který vybrali.

Andrejka je jak sluníčko

Kardri (29) se živí jako poštovní doručovat, je napůl albánského původu a střídavě žije mimo Prahu i ve Švýcarsku. Jeho největší prioritou je rodina. Sám Kadri tvrdí, že pokud manželství, tak jedině na celý život. Experti Kadrimu vybrali za manželku sympatickou a usměvavou Andreu. Andrea (25) je obchodní zástupce a hledá lásku na celý život. "Láska je pro mě rodina," říká Andrea, která si přeje i miminko.

Maminka Kadriho se ale svěřila s tím, že příliš nevěří, že to páru vyjde. Tatínek Andrejky nebyl nadšený už vůbec. Maminka jí ale popřála, aby svého partnera s velkým P díky show Svatba na první pohled našla. Nevěsta darovala svému vyvolenému ve svatební den mušli, která je pro ni symbolem klidu. Sama ji má i vytetovanou. Kadri byl z obřadu nesmírně nervózní, bál se, že se nebude Andrejce líbi. Své vyvolené poslal cestovatelský deník pro jejich společnou cestu životem a švýcarkou čokoládu, aby zklidnila nervy. Pak už si řekli své ano. Vyjde jim to?

Související články

Další články