Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Romana z Prostřena!, která vyměnila drogy za Bibli: Jdi se léčit, štětko, kopou diváci!

Zdroj: archiv Prima FTV
+ Dalších 6 fotografií
Divoká Romana
Stává se z ní nejnenáviděnější osoba v historii Prostřena! Zdá se, že Romaně Fabiánové (38) je životní proměna k ničemu. Z rozdováděné prostopášnice z VyVolených, která se netajila tím, že zkusila tvrdé drogy, se stala žena oddaná víře. Diváky to však vytáčí snad ještě víc!

Před šesti lety proslavila Romanu Fabiánovou reality show VyVolení, kde se svlékala a práskla na sebe to, čím se normální člověk nechlubí. Ale ani teď, coby účastnice kulinářského pořadu Prostřeno!, na tom není o moc lépe.

V úterý si svým asijským menu, z jehož provedení musejí soupeři zvracet dodnes, vyvařila mizerných 25 bodů a šanci na vítězství tak promrhala. Jenomže kuchařský netalent není to, co diváky rozčílilo nejvíc. Romana se totiž obrátila na víru a má neustálou potřebu svůj nový životní směr podsouvat okolí.

"No, tahle paní by se měla léčit, tohle je moc. Je až neuvěřitelné, jak dokáže víra zdegenerovat lidi," myslí si Honza. "Škoda, že je labilní a totálně na kaši. Pozérka," je přesvědčená o pravém charakteru Romany Helena. Někteří se nezdráhali nazvat ji štětkou.

"Romana spadla na hlavu, nebo co to začala brát za matroš?" ptá se Marcela, která si ji evidentně pamatuje z VyVolených. Tehdy se totiž přiznala ke zkušenosti s tvrdými drogami. „Člověk paří na Stodolní a tam ti nabídnou plno drog. Já jsem měla v životě třikrát perník a jednou kokain, chtěla jsem to prostě vyzkoušet,“ řekla Romana ve 13. komnatě.

Jako by ji snad ale diváci měli radši takovou, jakou bývala kdysi. "Tak ona jde z extrému do extrému. Nejdřív pako uřvaný, teď tichošlápek pobožný," hodnotí Romanu Lucie. "Můžu věřit v co chci, ale nebudu tím nikoho obtěžovat. A to mytí nohou? To jsem měla dost, já bych to odmítla, ostatně i to mytí rukou mi přišlo na hraně," uzavřela za všechny Martina.

Tak uvidíme, jakých excesů se Romana ještě dopustí. V repertoáru má jistě mnohé další střelby!

Související články

Další články