Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Roman Zach se pochlubil fešným synem. Podobu byste u těch dvou hledali jen stěží

Roman a Prokop si rozhodně nejsou podobní jako vejce vejci.
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 6 fotografií
táta a syn

Charismatický herec Roman Zach je idolem mnoha žen, kterým se pod jeho zamračeným pohledem podlamují kolena. Hvězda oblíbeného seriálu Zoo po dlouhé době vyrazil do společnosti společně se svým synem Prokopem. Ten sice po svém tátovi zdědil herecký talent, ale podobu nikoli, jak se můžete přesvědčit na snímcích fotografů eXtra.cz.

Najdi podobu

Bývá zvykem, že synové slavných otců, kteří patří mezi známé tváře českého showbyznysu, jsou si podobní jako vejce vejci. To ale rozhodně není případ herce Romana Zacha a jeho osmnáctiletého syna Prokopa.

Kdyby oba muže nespojovalo stejné příjmení, málokdo by poznal, že se jedná o příbuzné, natož tátu a syna. Odlišují se nejen ve výšce a rysech obličeje, ale i stylu oblékání. Více než tátovi se Prokop podobá své mamince, scénografce a výtvarnici Andree Králové. Jednou z věcí, ve které se ovšem Prokop rozhodně "potatil", je volba povolání.

V tátových stopách

Roman s Prokopem dorazili na tiskovou konferenci k dramaturgickému plánu pro nadcházející divadelní sezonu pražského Divadla Bez zábradlí, na jehož scéně společně vystupují. A právě tam je zachytili i fotografové eXtra.cz.

Jak Roman, tak Prokop se objevili v oblíbených seriálech jako Svět pod hlavou nebo Já, Mattoni. Prokop si pak sám zahrál například ve filmu 3Bobule. „Myslel jsem, že ho ještě trochu zlomíme, že by mohl střední školu absolvovat v jiném oboru a k tomu by mohl hrát,“ řekl před časem webu Super.cz Roman, který se ale v hloubi duše jistě dme pýchou nad hereckými úspěchy svého syna.

Související články

Další články