Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Roman z Výměny manželek už Janě hada nemačká: Pochlubil se novou přítelkyní!

+ Dalších 53 fotografií
Život bez hadů
Před rokem jsme viděli legendární díl Výměny manželek, v němž se udály neopakovatelné momenty. Hláška "mačkáš mi hada, debile!" od té doby zlidověla. Není snad nikdo, kdo by si hadí ženu Janu, která žije v německém městě Zittau, nepamatoval. Jejího expartnera Romana nevyjímaje. Ten se odstěhoval na Slovensko a teď se snaží očistit své jméno. "Život s hady už je dávno pryč," tvrdí a přiložil i důkaz místo slibů!

V souvislosti s vypjatou epizodou Výměny manželek, ve které se mačkali hadi, se skloňovala slova jako drogy, sex a gay porno. Aktéři patrně nepočítali, že se z nich stanou na několik měsíců celebrity, z nichž Česko nespustí oči.

Ale stalo se a na eXtra.cz jsme o Janě, Romanovi, Sabině a Tomášovi vypátrali úplně všechno. Expříteli Jany Romanovi ale leží v žaludku, že je mezi lidmi stále zapsaný jako ten špatný.

Proto se ozval eXtra.cz i dalším médiím. „Můj minulý život s hadí ženou z německého města Zittau mě stále provází. Ztěžuje mně i mé nové partnerce Kristině život. Rád bych řekl, že život s hady je už dávno pryč,“ píše Roman, který šel evidentně do sebe a uspořádal si život.

„Našel jsem svou životní lásku na Slovensku, jsme neuvěřitelně šťastní a nedokážu to ani popsat slovy. Pláč a bolest se ztratily v mlze. Oceňuji, že si ve svých 24 letech dokáže utvořit názor na to, jaký doopravdy jsem. A nevěří tomu, co vypráví moje bývalá partnerka Jana,“ pokračuje Roman s tím, že jeho nová láska Kristina je to nejlepší, co ho po odvysílání osudné Výměny manželek potkalo.

Podle Romana po natáčení reality show lhala. Prý naočkovala své dcery, aby z toho vyšel zle. Upřímně ale přiznal, že občas ještě vybuchne. „Kristina se mnou řeší i moje občasné nervové výlevy. Ale jako vděk se jí snažím ukázat, že jsem tady jenom pro ni,“ uzavřel.

Snad si Roman nelže do kapsy a bude s novou láskou opravdu šťastný. Taktéž Jana si nemá momentálně na co stěžovat. Vypadá to, že by tohle nekončící turbulentní období mohlo být konečně za nimi.

Mohlo by vás zajímat

Další články