Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Roman z Výměny manželek už hada nemačká: Nová láska, zásnuby a život za hranicemi

Zdroj: Roman archiv
+ Dalších 10 fotografií
výměna manželek
Jeden z nejlegendárnějších dílů Výměny manželek, který proslul hláškou "Mačkáš mi hada, debile," má pokračování. Zatímco Jana se zanedlouho po skončení show s problémovým Romanem rozešla a je konečně šťastná, Roman na tu pravou dlouho nemohl natrefit. Podle posledních informací se mu ale smůla přestala lepit na paty a začal nový život za hranicemi.

Díl Výměny manželek, ve kterém se objevil pár Jana a Roman, je navždy zapsán mezi ty nejvyhrocenější a nejlegendárnější. V té době Jana sympatie diváků rozhodně nezískala, protože to na první pohled vypadalo, že má raději své hady než vlastní děti.

„S Romanem jsem se rozešla, protože začal fetovat a stal se z něj alkoholik. Podváděl mě. Jsem ale šťastná, že to tak dopadlo, protože život s ním by byl velice těžký. Je chorobně žárlivý. Lituji, že jsem takového člověka kdy poznala, byla to největší chyba v mém životě,“ svěřila se tehdy eXtra.cz.

Jana přehodnotila priority, změnila celý svůj život a odstěhovala se do Německa, kde pečuje hlavně o děti. Problémový Roman to ale tak jednoduché neměl. Po skončení Výměny si prošel několika vztahy, které zkrachovaly například kvůli jeho nevěře.

Nyní to ale vypadá, že konečně našel tu pravou. Roman se odstěhoval na Slovensko, kde se seznámil s půvabnou Gábinu. Dokonce na svém profilu uvádí, že je zasnoubený Podle fotek na sociálních sítích jsou oba spolu šťastni a provozují tetovací salon. Tak snad se Roman polepšil a vydal se tou správnou cestou.

Související články

Další články