Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Roman z Výměny manželek rozzuřil diváky: Odpad společnosti, chudák ženská a děti, píší

Nový díl Výměny manželek.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 4 fotografie
Názor lidí

Výměna manželek byla opět drsná a skončila předčasně. Natáčení ukončila Petra, protože se k ní choval její náhradní manžel Roman i jeho patnáctiletý syn agresivně a nadávali jí. Lidé v komentářích na sociálních sítích si nebrali servítky a pustili se do něj.

V reality show Výměna manželek se tentokrát představila jedna šestičlenná rodina žijící na sídlišti v Karlových Varech a druhá tříčlenná rodina žijící v domku v obci Dolní Újezd Skoky. ​Kontroverzní díl odvysílala televize Nova ve středu 22. února.

Pořádné drama se odehrálo hlavně v početnější rodině v Karlových Varech, v níž se ocitla Petra. Nejen, že musela spát ve stejném pokoji s náhradním devatenáctiletým synem Tondou, ale náhradní manžel Roman ji zasypával nadávkami. Těmi ji častoval i patnáctiletý syn Petr. To vygradovalo do takové podoby, že Petra z bytu odešla na hotel. On je úplně vyšinutej,“ nechala se poté slyšet šokovaná Petra.

Odpad společnosti, shodují se lidé

Lidé jsou na sociálních sítích z poslední Výměny rovněž pobouření. Nedokážou pochopit Romanovo chování nejen vůči náhradní manželce a dětem, ale také vůči jeho vlastní ženě, kterou pomalu nepouští z bytu a i k ní dokáže být pořádně agresivní.

„Už od pohledu psychopat a určitě bych takového nerváka za děti nevyměnila. Nejstarší syn je hodný a nedivím se, že toho blázna nesnáší. Vrchol je patnáctiletý drzý a vulgární puberťák. Pokud vás omezuje, tak se ho zbavte,“ napsal jeden z uživatelů na sociálních sítí.

„Zamindrákovaná obludná kreatura - tohle je pro mě odpad společnosti. Buran největšího zrna. Chudák ženská a o těch dětech se radši ani nebavme,“ napsal další. „Paní by si měla uvědomit, že děti mají být vždy na prvním místě, ať jsou, jaké jsou. To, co měla doma, se ani chlapem nazývat nedá, to bylo individuum. A jestli tomuhle dala přednost před dětmi, tak není normální,“ míní jiný. „To byla zase sestava,“ okomentoval další.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy