Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Roman Vojtek ukázal spokojenou rodinu, děti vytáhli i Saša Rašilov či Iva Frühlingová

Celebrity ukázaly rodinky.
Zdroj: Pavel Dvořák/eXtra.cz/koláž
+ Dalších 21 fotografií
rodina

Na openingu lunaparku Winter Wonderland se to jenom hemžilo českými hvězdami. Ty však nedorazily samy, ale při slavnostní příležitosti vytáhly své roztomilé ratolestí. Jak zachytili fotografové eXtra.cz, spokojenou rodinu ukázal například Roman Vojtek nebo Saša Rašilov. 

Páteční opening lunaparku Winter Wonderland přilákal celou plejádu známých osobností. Ty se nenechaly odradit nepříjemným počasím a dorazily rovnou i se svými rodinami. Jak zachytili fotografové eXtra.cz, krásnou partnerku i děti ukázal například Roman Vojtek, svými ratolestmi se pochlubil i Saša Rašilov.


Roman Vojtek v současnosti prožívá skutečně krásné období. Společně s partnerkou Petrou, která tentokrát skryla své těhotenské bříško pod šedý kabát, očekávají příchod svého druhého potomka. Pro úspěšného herce to bude již čtvrté dítě v pořadí. Z předchozího vztahu má dvě děti, dceru Editu a syna Benedikta, se současnou ženou mají syna Nathaniela.

Doporučené video: Rozhovor s Romanem a Petrou Vojtkovými.


Saša Rašilov je čtyřnásobným tatínkem

Přípravy na další miminko už nejsou tak horké jako v případě prvního dítěte. "Těšíme se hodně, máme všechno po Nathánkovi, takže zase takové přípravy, jako když bylo první miminko, to pro nás nejsou. Spoustu věcí podědí," svěřila se krásná Petra pro eXtra.cz.

Oblíbený herec Saša Rašilov je již čtyřnásobným tatínkem. Dcery Josefínu a Antonii má ze svého prvního manželství s Vandou Hybnerovou. Dospělé slečny už však mají své vlastní životy. Jeho současná manželka Lída Rašilovová mu na svět přivedla rovněž dvě holčičky. Malé Marušce nadělili v roce 2020 dárek v podobě sestřičky Emílie.

Synky vyvedly ale také Iva Frühlingová nebo Iveta Lutovská, jak se můžete podívat v naší galerii

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy