Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Roman Vojtek a Eva Decastelo v slzách! Co říkají o režisérovi seriálu Vyprávěj, který zemřel pod koly kamionu?

Zdroj:
+ Další 3 fotografie
Minulý čtvrtek při těžké autonehodě zemřel velmi oblíbený režisér Martin Dolenský (+47)! Jeho práci si vychvalovala zejména Česká televize, se kterou spolupracoval. Redakce eXtra.cz oslovilo jeho kolegy, kteří velmi těžce nesou tragédii, která se stala.

Martin Dolenský měl těžkou autonehodu ve čtvrtek 6. dubna. Po 17. hodině odpoledne cestou na chalupu se jeho vozidlo střetlo s kamionem u obce Hořesedly na hlavním tahu mezi Prahou a Karlovými Vary. Režisér seriálu Vyprávěj podlehl na místě svým mnohočetným zraněním, ostatní účastníci dopravní nehody vyvázli bez zranění. K nešťastné události došlo na rovném úseku silnice I. třídy. Dolenský v osobním vozidle značky Nissan z dosud nezjištěných příčin přejel vlevo do protisměru a čelně se střetl s kamionem

"S Martinem jsem se znala velmi dlouhou dobu, přibližně deset let. Když připravoval svou prvotinu Chyťte doktora, tak jsme se scházeli, protože mě tehdy chtěl obsadit. Nakonec ale ze spolupráce sešlo, ale od té doby se z nás stali přátelé. Pohádka Pravý rytíř, kterou točil pro Českou televizi a běžela loni na Štědrý večer, byla tím, co nás ještě více sblížilo. Tehdy na konkurzu uspěl můj syn. Martin byl pro mě člověk, který byl buddhista a z toho vycházela i jeho lidská podstata. Jeho nemohl mít někdo nerad, protože to byl velmi charismatický, hodný člověk, který oplýval velkou inteligencí a lidskostí. Je mi velmi líto, co se stalo. Nemůžu tomu stále uvěřit," uvedla pro eXtra.cz Eva Decastelo.

"Jste první, kdo mi takovou zprávu říká. Nevěděl jsem to... Cítím s jeho rodinou, ať to všechno zvládnou v rámci možností. Je mi to velmi líto," uvedl zaskočený a smutný Roman Vojtek.

Související články

Další články