Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Roman Šebrle je zoufalý: Medaile, za kterou vyhlásil vysoké nálezné, je stále v nedohlednu

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 6 fotografií
ZTRÁTA
Bývalý desetibojař, dnes moderátor Roman Šebrle se vedle kolegyně Evy Perkausové za moderátorským pultíkem zlepšuje, manželka mu odpustila nevěru, dospívající děti se potatily… Přesto má na čele pořád vrásky. Chybí mu totiž jedna zlatá medaile, za jejíž nalezení nedávno nabídl 100 000 korun. Jenže ani taková astronomická částka zatím k nalezení trofeje nevedla...

Sportovci v důchodu často pokračují v kariéře v roli televizního komentátora nebo experta. Aby ale úspěšný sportovec svlékl dres, nahodil oblek, přesunul se za moderátorský pultík a začal moderovat hlavní zpravodajskou relaci televize Prima, po boku se sexy blondýnkou Evou Perkausovou, se často nestává.

Nevěra odpuštěna

Protože ale nikdo není dokonalý, i Roman Šebrle šlápl vedle. Měl však smůlu, že všude okolo byli fotografové, což v kombinaci s alkoholem a vilnou sekretářkou zkomplikovalo bývalému šampionovi na předloňské akci Primy život. Vše je ale dávno odpuštěno a Roman se svou ženou Evou Šebrlovou (dříve Kasalovou) po boku jen září. Radost mají i ze svých dospívajících dětí, které „nepadly daleko od stromu“. Jsou totiž stejně jako rodiče sportovně založené. Syn Štěpán už svého slavného tátu dokonce předběhne.

Odměna sto tisíc

Jediné, co svalnatému moderátorovi chybí ke štěstí, je jeho ztracená zlatá medaile z olympijských her v Athénách. Zmizela při jedné akci v roce 2016 a dodnes se nenašla. Nejdřív Roman nabízel společnou večeři a podepsanou knihu, to ale nezabralo. Vloni na podzim za ni tedy nabídl 100 000 korun. „To je mnohonásobně víc, než je hodnota kovů, ze kterých je vyrobena. A v té své radosti se ho ani nebudu ptát, kde ji ten šťastlivec našel,“ uvedl tehdy Šebrle v tiskové zprávě.

Medaile stále v nedohlednu

„Bohužel je pravda, že medaili pořád nemám. Věřil jsem, že když nabídnu nálezci peníze, že se někdo ozve. Ale do konce roku 2019 se nedělo nic. Pořád věřím, že letos se medaile ke mně dostane. Ale to víte, postupně s časem ta naděje trochu slábne,“ posteskl si dnes pro eXtra.cz bývalý desetibojař.

Olympiáda už nebude

Mistr světa z roku 2007 a dvojnásobný mistr Evropy, kterému se jako prvnímu atletovi podařilo v desetiboji překonat hranici 9000 bodů, za svou kariéru vybojoval celkem osmnáct medailí včetně té ztracené. Když končil desetibojařskou kariéru, začal se věnovat golfu, a dokonce si brousil zuby na letošní letní olympiádu. Do Tokia se ale s golfovou holí nepodívá a na další olympijskou medaili si tak musí nechat zajít chuť. Možná za další čtyři roky…

Související články

Další články