Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Roman Šebrle se rozvádí. Kdo je vlastně krásná Eva, která ho vyměnila za mladíčka?

Eva Šebrlová svému muži věřila.
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
rozvod

Byli spolu dlouhých 21 let, další společné roky je ale nečekají. Manželství Romana Šebrleho (47) a jeho krásné ženy Evy (45) spěje ke konci. Pro svou domovskou televizní stanici CNN Prima News to přiznal sám desetibojař, kterého matka jeho dvou dětí měla podle informací eXtra.cz vyměnit za mladšího partnera. Kdo je ale žena, které došla trpělivost s Šebrleho avantýrami? Bývalá vrcholová atletka, se kterou je dala dohromady velká tragédie! 

Manželství moderátora a sportovce Romana Šebrleho a jeho ženy Evy je po 21 letech u konce. Zatímco však Roman je všeobecně známý, jeho manželka zůstávala v jeho stínu. Eva bývala přitom také atletkou.

Eva, rodným jménem Kasalová, vystudovala střední školu chemickou a do svých sedmnácti let žila v Olomouci. Specializovala se na běh na 800 metrů, mezi její sportovní vrcholy patří start na evropském šampionátu ve Valencii v roce 1998.

Právě na sportovním soustředění v roce 1997, které skončilo tragicky, se více poznala se Šebrlem. To se konalo v Tatrách na Slovensku. Část sportovců se tehdy vydala autem na výlet, přičemž se stala nehoda. Šebrle tak při této tragické nehodě přišel o svého nejlepšího kamaráda Davida Nikodýma. Eva Kasalová zase o svého přítele Martina Šimůnka. Šebrle s Kasalovou se sblížili už dva měsíce po tragédii na Silvestra a o tři roky později se vzali.

Běhu se věnuje dodnes

Eva na své sportovní roky nezanevřela ani dnes. Ostatně zůstaly jí vypracované svaly a atletická postava. "Když jsem začínala s atletikou, běhala jsem přespolní běhy. A na dráze vše, co se dalo. Nejvíce 300 metrů, s přechodem do dorostu tedy 400 metrů. Později jsem se začala specializovat na osmistovku a už jsem u ní zůstala," uvedla před třemi lety pro Super.cz, když se účastnila charitativního běhu s manželem a šestnáctiletým synem Štěpánem. Dodnes tak běhá půlmaratony a za sebou má i maraton.


Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy