Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Roman Šebrle: Rozvod už je jen formalita. Nová přítelkyně by chtěla chlapečka

Roman Šebrle: Rozvod už je jen formalita
Zdroj: profimedia
+ Dalších 6 fotografií
Vztah

Manželství Romana Šebrleho a jeho ženy Evy je takřka u konce. Jak bývalý vynikající desetibojař přiznal v pořadu ShowTime na CNN Prima News, rozvod je pouhou formalitou, kterou oddálily pouze dovolené. Zároveň prozradil, jak se s novou partnerkou Lenkou seznámil a zda spolu uvažují o dalším potomkovi. 

Již dlouho bylo jasné, že manželství Romana Šebrleho s Evou Šebrlovou nevydrží. Už v roce 2018 si bývalý atlet na jednom z večírků povyrazil se sličnou sekretářkou a dá se říct, že od té doby šel jeho vztah takříkajíc od desíti k pěti. Manželé se každým rokem více a více odcizovali, až dospěli k závěru, že je načase rozvod. A ten už je takřka dotažen do konce.

"Už je to jen formalita, už je rozsudek na malou, která je nezletilá, a další stání je rozvod. Ten už by i byl za námi, kdyby nebyl srpen a dovolené. Opravdu je to jen detail," uvedl Šebrle v pořadu ShowTime. Podle moderátora vše probíhá v klidu. "My jsme měli co řešit, jsme ale rozumní lidé. Máme za sebou dvacet tři let a prožili jsme spolu spoustu krásných chvil. Na všem jsme se domluvili," řekl Šebrle v nedávném rozhovoru pro eXtra.cz. 

Budou další děti?

Brzy již exmanželé se také shodli na výchově dětí. "Máme spolu dvě děti, o které se budeme starat na sto procent. Ať už manželka, nebo já. Tam nebude nikdy konflikt. Jsme dohodnutí a řešíme to jako rozumní lidé a myslím si, že se nebudeme nikdy hádat," řekl Šebrle. 

Nyní však bude mít ratolestí na starost mnohem víc. Jeho blonďatá přítelkyně Lenka má totiž hned čtyři dcery. Přesto pár uvažuje ještě alespoň o jednom přírůstku. Lenka by si totiž do budoucna přála ještě kluka.

V pořadu Showtime se pak pár rozpovídal i o tom, jak se dal dohromady. Jiskra přeskočila na sociální síti. "My jsme se seznámili klasicky, no. Začal jsem ji sledovat na sociálních sítích, pak jsme si začali psát. A bylo to fajn, tak to přerostlo do nějakého vztahu," prozradil olympijský medailista, který se nedávno vrátil z dovolené v italském Toskánsku, kde si užíval společné chvíle s Lenkou.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy