Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Roman Šebrle byl stažen z vysílání kvůli koronaviru: Prima popsala jeho izolaci

Zdroj: TV Prima
karanténa
Moderátor Velkých zpráv Roman Šebrle (45) se po návratu z Itálie nevrátí na obrazovky, protože bude muset nějakou dobu strávit v domácí izolaci. Jelikož bývalý vrcholový desetibojař patří k těm zodpovědnějším, po návratu z italského střediska Antholz Anterselva kontaktoval hygienickou stanici. Ta mu doporučila, aby se do zaměstnání v nejbližší době nevracel.

Roman Šebrle (45) stráví v domácí karanténě 14 dní, což je doba, za kterou by se měly projevit příznaky nemoci, pokud byl koronavirem nakažen.

Oblíbený moderátor byl o víkendu na biatlonových závodech v italském středisku Antholz Anterselva, kde se nákaza potvrdila.

Vyjádření Primy

Dočasné stažení Šebrleho z Velkých zpráv potvrdila i televize Prima. "Roman Šebrle návrat z Itálie oznámil svému zaměstnavateli, na jeho doporučení kontaktoval hygienickou stanici a řídil se příslušnými pokyny. V zájmu ochrany zdraví a bezpečnosti našich zaměstnanců a spolupracovníků jsme se rozhodli přijmout odpovídající opatření, jedním z nich je i rozhodnutí, že se Roman Šebrle do odvolání nebude podílet na vysílání Velkých zpráv," sdělila pro eXtra.cz šéfredaktorka společenské redakce televize Prima Zuzana Brzáková.

Místo Romana Šebrleho a jeho kolegyně Evy Perkausové se ve středu ujmou vysílání Karel Voříšek (56) a Klára Doležalová (46).

Související články

Další články