Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Roman Prymula u lidí pohořel: Vojtěch uměl aspoň zpívat, vtipkují uživatelé

Roman Prymula a Adam Vojtěch.
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
anketa
Novým ministrem zdravotnictví je od úterý Roman Prymula (56). Ve funkci nahradil Adama Vojtěcha, který se po salvách kritiky, nahromaděném stresu a minimu času rozhodl resort zdravotnictví opustit. Zeptali jsme se čtenářů, zda bude Prymula lepší ministr, než byl Vojtěch. Odpovědi vás překvapí...

V epidemiologa a nového ministra zdravotnictví Romana Prymulu veřejnost příliš nevěří, jak se zdá. Na anketu, kterou jsme sdíleli na Facebooku, mohli čtenáři odpovědět i jen reakcí. Dotaz zněl: "Bude podle vás Roman Prymula lepším ministrem, než byl Adam Vojtěch?" a veřejnost mohla odpovídat buď srdíčkem pro 'ano' a naštvaným smajlíkem pro 'ne'. A Prymula pohořel.

Přes 1700 uživatelů si myslí, že Prymula nebude lepší ministr, než kdy byl Adam Vojtěch. Pro epidemiologa hlasovalo necelých 50 lidí. A to je opravdu znatelný rozdíl.

"Prymula? Rozhodně ne. Bude si prosazovat svoje tak, aby na všem vytěžil co nejvíc. Vojtěch byl jen panáček, co poslouchal rozkazy," napsala Adriana. "Pro mě pan Vojtěch, je to hodný, slušný člověk," vychvalovala exministra Dáda. "Nevím, jestli lepší, ale rozhodně ošklivější," zhodnotila vzhled epidemiologa Prymuly Jitka. "Prymula? Ani omylem," přidala se Eva. "Hlavně, že jste Vojtěcha kritizovali. Ubohost národa," kroutila hlavou Nikola a několik dalších uživatelů se k ní přidalo s podobnou poznámkou. "Áďa uměl aspoň zpívat..." zavtipkoval Ondřej.

Je jedno, kdo z nich bude loutkou, míní lidé

"Vojtěch byl dobrý ministr! Ale p. Prymula má tvrdší povahu a hlavně se nezlekne těch velkých nátlaků parazitů a křiklounů," vyjádřila se Eliška, u někoho najdou zastání oba dva. "Lepší? Horší? Měkčí? Tvrdší? Důležité budou výsledky... a ty budou až za několik týdnů... a do té doby zachraň se kdo můžeš," uvažoval dopředu František.

Několik uživatelů nekomentovalo ani jednoho z ministrů, nýbrž toho, kdo je nad nimi. "Je úplně jedno, který z nich bude loutkou, důležitý je ten, kdo s nimi hraje - v tomto případě bohužel loutkařem zůstává stále stejný zm*d," nešetřila sprostými slovy Lucie. "Je to jedno, oba podléhají tomu zloději Babišovi," napsala Denisa.

Nezáleží na ministrovi, ale na lidech

"Myslím, že nezáleží na ministrovi, ale na lidech, jak se budou chovat a nedělat naschvály, jako: 'Mě nikdo nebude omezovat a něco nařizovat, je demokracie'. Tak ať se nikdo nediví, jak to tady vypadá, když jsou lidi nezodpovědní, to ministr neovlivní, ať je tam kdo chce," zkritizovala Jarmila ty, kteří odmítají vládní nařízení kolem roušek a dalších bezpečnostních opatření.

A co si myslíte vy? Kdo bude podle vás lepší ministr zdravotnictví? Zvládne podle vás Roman Prymula vykonávat dobře svou funkci? Chtěli byste zpátky Adama Vojtěcha Napište nám do komentářů.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy