Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Roman Prymula jako prezident České republiky: Míša Kudláčková řekla, co prozradily karty

+ Další 2 fotografie
karty nelžou
Ministr zdravotnictví Roman Prymula (56) po skandální noční schůzce s Jaroslavem Faltýnkem (58) odpočítává poslední dny ve funkci. Premiér Andrej Babiš (66) chce, aby prezident Zeman (76) posvětil rozhodnutí, že Prymula jako ministr skončí. Vědmy eXtra.cz Michaely Kudláčkové jsme se zeptali, zda se Prymula do vysoké politiky vrátí. Bude z něj jednou premiér? Nebo dokonce nový prezident?

Vše nasvědčuje tomu, že politická kariéra Romana Prymuly končí. Už v úterý by měl prezident Miloš Zeman (76) jednat s jeho možným nástupcem v ministerském křesle.

Michaela Kudláčková

Michaelu Kudláčkovou si lidé nejvíc pamatují jako osmačku Barču Hrdinovou ze seriálu My všichni školou povinní. Po základní škole se přihlásila na konzervatoř, ale přes úspěšné přijímací zkoušky nebyla přijata. Nepodařilo se ani na druhý pokud o rok později. Tím její herecká kariéra skončila. Nakonec studovala sociálněprávní o­bor. Vystřídala mnohá zaměstnání: Pracovala jako novinářka, taxikářka, barmanka, sociální pracovnice a knižní ilustrátorka. Vydala ale i své vlastní knihy: Jak se modlí čarodějky (2010) a Neslibujte Pannám hady (2012), která pojednává o tom, jak vychovávat dítě podle jeho znamení zvěrokruhu. Právě esoterika, astrologie a runové písmo se staly její velkou zálibou a poté i prací. Je vyhledávanou kartářkou a vyučuje výklad Thovtova Tarotu. Nyní bude věštit i pro web eXtra.cz

Více o tématu

Jenže je to definitivní konec? Opravdu se Roman Prymula do žádné jiné politické funkce nechystá? Sám nyní říká, že v boji se zákeřným koronavirem bude pomáhat jako lékař a expert. O politickou funkci za každou cenu nestojí.

Jak to vidí kartářka?

"Ten člověk se snaží udělat maximum. On má pocit, že když se jednou dal na vojnu, tak musí bojovat. Z politiky ale úplně odejde. Z jeho úhlu pohledu je z politiky otrávený. On přišel splnit úkol a pak odejde," řekla Míša Kudláčková, když si vyložila karty na stůl.

"A jestli by uvažoval o postu prezidenta? V hloubi duše je mu tato myšlenka možná bližší než ta premiérská židle. Myslím si, že ho možná i někdo osloví, ale nakonec kandidovat nebude. On má pocit, že by eventuálně v zájmu národa vystupovat mohl. On si umí představit, že by byl dobrý prezident. Je možné, že ho někdo osloví. Ale osloví ho někdo, koho Prymula v hloubi duše nemá rád. Podle karty Sedmička mečů, kterou tu mám, nakonec Prymula vyhodnotí, že jeho cesta to není," vyčetla Kudláčková z karet. Na celou věštbu se můžete podívat ve videu

DALŠÍ VĚŠTBY MICHAELY KUDLÁČKOVÉ NAJDETE ZDE

VÍCE O ROMANU PRYMULOVI NAJDETE ZDE

Související články

Další články