Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Roman Ondráček z Těžkýho Pokondru potřebuje pomoc: Kariéra v čudu!

Zdroj: Evropa 2
+ Dalších 8 fotografií
GLOSA
GLOSA: Roman Ondráček (52) v posledních dnech pozurážel všechny, na které si jen vzpomněl. Sprosťárny směřoval k Leoši Marešovi (42), Liboru Boučkovi (38), kolegovi z Pokondrů Miloši Pokornému (54), Martinu Veselovskému (46) z DVTV nebo ředitelce Supraphonu Evě Millerové. Můžeme se mu vysmát, podle mě ale spíš potřebuje pomoc. Minimálně od kamarádů.

Ondráčkova křížová výprava proti kolegům moderátorům (je jich mnohem víc, než které jsme vyjmenovali) a dalším lidem souvisí s tím, že se nikdo z nich opovážlivě nepřidal k propagaci „pokondří“ antibabišovské písně Schízy.

Roman je velkým kritikem premiéra. Sám vůbec nepatřím mezi fanoušky slovenského předsedy vlády (64), v soukromí ho kritizuji na každém kroku. Ale ani tak Ondráčkovo chování neschvaluji. Působí jako militantní až extremistický aktivista. Jako by šel do boje pod vlajkou Kdo nejde se mnou, jde proti mně.

Vynalezl Gotta?

Chápu, že ho rozčiluje, že řada lidí v showbyznysu si to nechce s nikým rozházet, a tak se odmítá připojit, ale aby se o nich za trest začal vyjadřovat s takovou dávkou arogance, zpupnosti a beze špetky odstupu, k tomu mu dle mého názoru nic právo nedává.

Jistě, nejjednodušší by bylo mávnout rukou a napsat, že se prostě „asi zbláznil“. Ale nejsem jeho psychiatr, takže to nevím. Nicméně to, do jakého extrému svá vyjádření vyhrotil, co byl schopný vypustit z klávesnice a z „nevymáchané pusy“, to mně osobně vyznívá tak, že v případě, kdy by šlo o mého kámoše, „hodně bych se obával o jeho zdraví“.

Nepřipadá mi úplně obvyklé vychloubat se tím, jak jsem všem zachránil krk, všechny objevil (určitě vynalezl i Karla Gotta (79) a Anežku Českou, co?) a co si o těch lidech myslím. Nebo o někom tvrdit, jaká je neschopná nula a jak už jím léta opovrhuji (Bouček) a přesto ho před pár týdny prosit o šíření kontroverzní písničky. To taky není úplně zvykem.

Kdo ho zachrání?

Jestli s tímhle přístupem má vůbec nějaké kamarády, měli by si s ním zkusit promluvit. Třeba fakt potřebuje pomoc! Vykecat se, probrat situaci s někým nezaujatým a podobně. Takhle si totiž podle mě jen totálně zazdívá kariéru do budoucna. Kdo by s někým tak nesnášenlivým taky chtěl ještě kdy spolupracovat?

Pokud chce takzvaná pražská kavárna, ke které se Pokondr automaticky zařadil, mít šanci někdy uspět, měla by se nejspíš od podobných lidí rázně distancovat. Vždyť by se nikdo nemohl divit, kdyby teď hodně lidí začalo Romana Ondráčka po jeho výstupech považovat za „nesvéprávného šílence“, i když jím třeba vůbec není. A to není dobrá vizitka pro Babišovy kritiky.

Jednu jedinou pozitivní věc hysterické výlevy moderátora a občasného satirického zpěváčka ale přece jen přinesly: pár lidí konečně začalo rozeznávat, který z těch dvou je ten Miloš Pokorný Doteď to nebylo třeba vědět, hodně lidí si je pletlo. Nyní ale určitě budou chtít vidět, jak vlastně vypadá ten rozumnější…

Související články

Další články