Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Roman Ondráček drsně útočí na Mareše a jeho rodinu: Leoš je debil a Monika má deprese

Roman Ondráček drsně útočí na Mareše a jeho rodinu: Leoš je debil a Monika má deprese
Zdroj: Facebook.com, Instagram
+ Další 4 fotografie
Hádka roku
Začal rok 2019 a hned se tu schyluje k válce mezi moderátory. Roman Ondráček (52) drsně napadl Leoše Mareše (42) a jeho rodinu. „Stal se z něj úplný debil,“ uvedl Ondráček o Marešovi. Proč?

Zdá se, že Roman Ondráček nemá dobrý den. Nejdříve oznámil, že už nebude spolupracovat s Milošem Pokorným a že duo Těžkej Pokondr se rozpadá. "Rozešli se po x letech i Pink Floyd, protože to Roger Waters hodně pohnojil, ale to se přeci stává naprosto běžně, viz Yoko Ono a The Beatles. Takže Těžkej Pokondr bude v této sestavě, tedy Rakeťáci Live Band a Roman Ondráček & Miloš Pokorný, už jen 2 roky, tedy do 12/2020 a pak se uvidí, co bude dál. Nicméně s Milošem už NE," napsal Ondráček na svůj Instagram.

Jak chce Ondráček pokračovat bez Pokorného, je otázkou. Hádka začala kvůli songu Schízy. V písni je kritizován premiér Andrej Babiš. A Ondráček parťákovi vyčítá, že píseň málo propagoval. "Miloš Pokorný si raději zrušil svůj účet na Facebooku, protože do dnešního dne tam neuměl vložit samostatný příspěvek a vůbec ho FB nebaví a ani sám bez mé prosby nikdy spontánně nesdílel žádný příspěvek Těžkého Pokondru. Ale také ho o to poprosila jeho přítelkyně Iva Valová, abychom už nikdy a nikde Schízy nedávali, a že kdyby věděla, že je jdeme točit a pak ještě vyjet ven s klipem, že by si klekla na kolena a prosila mne, ať to NIKDY neděláme. Problém je ten, že Miloš o Schízách své Ivě normálně dopředu NIKDY nic neřekl, aby měl větší klid a vše bez stresu,“ uvedl Ondráček.

A to nebyl konec. Ondráček začal dále jmenovat celebrity, které se podle něj nechtějí podílet na propagaci songu Schízy. A nejvíce to schytal Leoš Mareš (42) a jeho manželka Monika. Jedná se o útok na Leoše, na který upozornil web expres.cz.

"Leoš je pro mě honibrk a vždycky byl. To se ví všeobecně. Leoše jsme vytáhli z Berouna my. Michel Fleischmann ho chtěl druhý den vyhodit. Já s Milošem jsme se za něj postavili a přimluvili se za něj. Dneska mu jde jenom o prachy, o Instagram a o to, aby prodal lístky za miliony. My jsme ho poprosili, aby Schízy dal na svůj Instagram, když tak rád říká, že jsme ho my objevili. Neodpověděl. Napsal jsem mu, aby už nikdy nevyslovil slovo Pokondři, a popřál jsem mu, aby měl zdravé děti. Kdybyste viděl, jak se hádá se svou první ženou Monikou. Dokonce jí chce změnit příjmení, protože jeho současná žena má deprese, že je Monika Marešová dva. Stal se z něj úplný debil," uvedl Ondráček.

Co na to Leoš Mareš? Nechá útok na svou rodinu bez povšimnutí? Nebo si přichystá důraznou odpověď?

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy