Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Roman Hamrlík v slzách: Někdo vykradl hrob jeho syna Jamese (†9)

Bývalý český hokejový obránce Roman Hamrlík.
Zdroj: Profimedia
Smutná zpráva

Hokejový obránce Roman Hamrlík (47) momentálně řeší velmi ošklivý čin. Někdo totiž krade věci z hrobu jeho nevlastního synka Jamese (†9), který měl zemřít tento rok na otravu krve. Na sociálních sítích to prozradila Hamrlíkova bývalá žena Cynthia. Informoval o tom portál iSport.cz.

Velmi nepříjemný čin musí momentálně řešit rodina bývalého hokejového obránce Romana Hamrlíka. „Můžou lidi do p*dele přestat krást z hrobu mého syna? Ukradené krystaly byly z její vlastní sbírky. Styďte se, okrást mrtvé dítě,” prozradila na sociálních sítích Cynthia, matka malého Jamese a bývalá Hamrlíkova žena. Informaci přinesl portál iSport.blesk.cz.

Náhlá smrt

James zemřel letos v květnu na Kostarice, kde s rodinou dlouhodobě žil. Podle dostupných informací měl hoch zemřít na otravu krve. „Po krátké nemoci spojené s dalšími komplikacemi jsme v nemocnici přišli o našeho malého Jamese. Stále se snažíme zjistit bližší podrobnosti, dejte nám prosím čas,“ napsal před časem na svůj Facebook Cynthiin bratr Yan. Cynthiina rodina uspořádala na pláži pietní setkání a video sdílela na sociální sítě. Hamrlík už na něm však vidět není.

Hamrlík sice nebyl biologickým otcem Jamese, ale vychovával ho téměř od malička. Pár měl však ještě jedno společné dítě, dcerku Billie Rose. V době, kdy chlapec zemřel, se Cynthia s Romanem rozváděli.

Související články

Další články