Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Roman Čechmánek byl před smrtí na dně: Soudní tahanice s exmanželkou, dluhy a zdravotní problémy

Na ledě se mu dařilo, v pohostinství už tolik ne.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Problémy

Syn Roman byl o víkendu svědkem děsivého nálezu. V pronajatém apartmánu na Všemině našel bezvládně ležet svého otce Romana Čechmánka (†52), hokejového brankáře a šampiona z Nagana. Čechmánek byl později prohlášen za mrtvého, jaká byla příčina úmrtí, to však zatím není známo. Podle informací iSportu mělo jít o srdeční příhodu. Zajímavým zjištěním je, že jen čtyři dny po jeho skonu mělo proběhnout soudní jednání s bývalou manželkou Dagmar.

Hokejista Roman Čechmánek zemřel v neděli ze zatím zcela neznámých příčin. Podle informací iSportu ho našel jeho syn Roman v hokejistově pronajatém apartmánu na Všemině. Následně byla nařízena soudní pitva, která určí příčinu úmrtí.

Policie vyloučila cizí zavinění, jak informoval iSport, mělo se jednat o srdeční příhodu. Čechmánek se řadu let potýkal s mnoha osobními problémy, krachoval mu nejen byznys, ale také manželství s Dagmar, ženou, s níž byl od sedmnácti let.

Problémy na všech frontách

S Dagmar měl tři děti. Jenže Dagmar se nakonec rozhodla, že se s Čechmánkem rozvede. Bývalí manželé se měli setkat u Vrchního soudu v Olomouci, kde se Dagmar domáhá majetku za miliony z jejich společného jmění. Jednání se mělo uskutečnit čtyři dny po jeho úmrtí.

Problémy měl Roman Čechmánek i se svým zdravím, konkrétně s rukou, a také v byznyse. Nejdříve podnikal s vínem, následně se vrhnul na otevření vlastního pivovaru. Jenže kvůli pivovaru se dostal do velkých dluhů, půjčoval si milionové částky od svých bývalých hokejových kolegů. Po soudních tahanicích dostal od soudu tříletý trest s podmíněným odkladem na pět let za podvod.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy