Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Rom Franta ze seriálu MOST! strávil v base přes 5 let: Drogy se předávají v teplákovce!

Zdeněk Godla a Martin Hofaman s fanouškem seriálu MOST!
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 11 fotografií
Drsný kraj
Zdeněk Godla byl veřejnosti dlouho neznámý. Objevil se ve filmu Nikdy nejsme sami, ale do povědomí diváků se výrazně nezapsal. Zlom nastal až po odvysílání prvního dílu seriálu MOST! Všichni se začali ptát, kdo je ten sympatický Rom. Zdeněk Godla má za sebou hodně divokou minulost.

Dnes má chomutovský patriot doma krásnou manželku a dvě děti. Ale jeho cesta za štěstím byla hodně komplikovaná. Nedávno jsme na eXtra.cz psali o tom, že si Godla odseděl více než 5 let za loupežné přepadení

Herec pochází z chudých poměrů a přiznává, že v mládí býval pěkný grázlík. "Svým dětem říkám, že si mají každého vážit, jak se mají chovat ve škole, k holkám… Netlačím je do toho, co chci já, ale jde o to, co chtějí ony. Vždy si o tom promluvíme. Já si o tom neměl s kým promluvit. Celej život jsem chtěl hrát hokej, ale táta nebyl schopný mi koupit hokejku nebo brusle. Všechno jsem si musel půjčovat. Pak jsem viděl u jiných, že mají lepší, chtěl jsem taky lepší a začal jsem krást. A už to bylo špatné. My jsme tátu viděli tak jednou za týden. Dělal šestnáctky a když přišel domů, už jsme spali," říká Godla v rozhovoru pro E15.cz.

A naznačuje mnohem více. Godla přiznává, že poznal lidi z podsvětí. Přiznává, že peníze sháněl různými cestami. Vadí mu, že mladá generace nectí žádná pravidla. On byl sígr, ale mladí už prý nemají žádné zábrany. "Když nejste mezi hejnem, je tam jen pár jedinců, lidi si toho moc nevšímají. Ale když vidí, že je plné sídliště, tak to vnímají jinak. Večer nemůžou spát, v deset hodin není v baráku klid. Můžeme si přát zapadnout, žít jinak. Ale ti mladí, co teď rostou, ti nám dělají ostudu. I když my jsme byli darebáci, ještě to furt šlo. Tito nemají před ničím úctu, respekt, nic. Můj sen je bydlení na vesnici. Chci mít klid," popisuje život na severu.

Své zkušenosti ze života pak prodává ve filmech. Například ví, že na diváka působí nevěrohodně, když někdo na filmovém plátně prodává drogy v lese a má u toho na sobě sako. "Vím z vlastní zkušenosti, že kdybych šel prodávat drogy někam do lesa, někomu, koho neznám, určitě bych tam nešel v napasovaných džínech nebo obleku. Musím být připravený na všechno, kdyby bylo třeba utéct, jdu v teplákovce," uvedl pro E15.cz. Godla se za minulost nestydí, ale poučil se z ní. Jeho filmového role pak mohou ukázat cestu dalším.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy