Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Rolls-Royce Leoše Mareše za 10 milionů mizí v dál: Co s ním má moderátor za plány?

Rolls-Royce Leoše Mareše za 10 milionů mizí v dál: Co s ním má moderátor za plány?
Zdroj: archiv Leoš Mareš
+ Dalších 6 fotografií
Leošův suv
Zvědavým očím fanoušků Leoše Mareše (43) neunikne opravdu nic. Jednomu z nich se podařilo zachytit Leošovu luxusní limuzínu na plaťáku. Moderátor ihned na snímek reagoval a vysvětlil, že se auto veze na garanční prohlídku do Německa.

Loni těsně před Vánoci si nejbohatší český moderátor Leoš Mareš pořídil nové vozidlo. Za peníze vytěžené z jeho koncertů si koupil luxusní SUV Rolls-Royce Cullinan, kterým se vozí i slavný fotbalista Cristiano Ronaldo

Garanční prohlídka

Přepychový Rolls-Royce nikdo jen tak nepřehlédne ani na plaťáku. Jeden z Leošových fanoušků si všiml, že se vůz někam veze. Zažertoval, že když nebudou možné dovolené v zahraničí, možná Mareš luxusní vůz chce vyměnit za karavan.

Mareš však všechny vyvedl z omylu a vysvětlil, kam se jeho kára veze. Luxusní vůz totiž jede na garanční prohlídku do Německa. "Garanční prohlídka neboli povinná kontrola vozidla v záruce prováděná v předepsaných intervalech. Dá se říci, že nejběžnější servisní intervaly jsou stanoveny na 15 000 nebo každý rok, podle toho, co nastane dříve," vysvětlil Mareš na sociální síti.

Při této příležitosti samozřejmě nezapomněl zmínit, na kolik ho vůz vyšel. Rolls-Royce ho vyšel na 502 tisíc eur, tedy v přepočtu více než 10 milionů korun. Zároveň však poděkoval zvědavým fanouškům, že jeho vůz takhle pečlivě hlídají. "Přehled o všem mám totální. Auto jede do Německa. Na garanční prohlídku. Sledovací zařízení tedy nepotřebuji," zažertoval na Instagramu. Podívejte se do fotogalerie, jak se jeho luxusní vůz veze a jakou vytasil náhradu, než se mu vrátí vysněný Rolls-Royce.

Související články

Další články