Dara Rolins (42) uveřejnila na svém oficiálním fanouškovském profilu status, který rozsahem splňuje spíše kritéria románu.

Za vše může bývalá fanynka, která prsatou zpěvačku s minulostí plochodrážnice viní z rozpadu svého vztahu s pohledným zahraničním snoubencem, kterého měla Dara „jednoho krásného večera svést“, a tím její život prakticky ztratil smysl.

Aby bylo jasné, že je to fakt a Dara nemá šanci zapírat, upozorňuje fanynka zpěvačku, že jako důkaz má k dispozici fotografii Rolins s jejím snoubencem a ministrem zlatých řetězů SR a ředitelem slovenské ulice Rytmusem (38)!

Pravděpodobnost, že se Darinka, která je v privátní i mediální sféře velká hráčka, snaží celou věcí zakrýt nevěru, je bohužel pro nás takřka nulová, protože otrtkat kamarádovi přítelkyni není jistě problém, ale uznejte sami, ošustili byste starou Rytmusovi, který vyrůstal na ulici v prostředí plném romských gangů, skinheadských gangů, promaďarských gangů, protimaďarských gangů a ještě devatenácti dalších gangsta rap gangů, má ochranku, spoustu kamarádů a do toho je to magor? Těžko.

Veselá je i následující Dařina sonda do problematiky šílených fans. Popisuje například do ní zaláskovaného vězně, který ji zásoboval erotickými fantaziemi, kterými se bavila tak dlouho, než ho měli propustit, do toho ji zahrnul výčitkami, že je mu „nevěrná s Rytmusem“, a věc nakonec řešil právník Rolins s vězeňskou službou. Vzhledem k tomu, že je rapper stále naživu, zdá se, že i tato story nemá základy v reálném příběhu.

Pobavila i vzpomínka na fandu, kterého musel řešit pěstmi Matěj Homola přímo na prahu jejich chýše za Prahou, či dvacet let stará anabáze s pošahaným Slovákem, který věnoval tehdy Karlově lolitce Darince klíče od embéčka, které dal do ruky jejímu otci s informací, že už ho nepotřebuje, neb se jde z nešťastné lásky zabít.