Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Role v Ordinaci ho zachrání před exekucemi. Zdeněk Godla pro eXtra.cz promluvil, co ho teď čeká

+ Dalších 21 fotografií
Nová naděje
Dluhy ve výši téměř milionu korun mu začaly padat na hlavu a vůbec netušil, jak se jich zbaví. Teď mu ale vysvitla naděje, že se 21 exekucí, které na něj byly uvaleny, nadobro zbaví. Zdeňka Godlu (43) z průšvihu vytáhne role v seriálu Ordinace v růžové zahradě, kterou mu nabídla televize Nova. Godla neváhal ani vteřinu a na nabídku kývl. Měsíčně si totiž může přijít na částku okolo 100 tisíc korun.

Podle informací, které přinesl deník Blesk, si v Ordinaci zahraje bratra Martina Zounara (51). Produkce seriálu pro Godlu připravila roční smlouvu s honorářem, který mu pomůže v boji s dluhy. "Mohu potvrdit, že ztvární bratra doktora Švarce. Diváci se jistě budou ptát, jak je možné, že má Bobo Švarc takového sourozence, a já mohu slíbit, že to nebude jediným překvapením,“ nastínila kreativní producentka seriálu Simona Matásková (50), jaká dějová linka se pro Godlu tvoří.

„Na roli v Ordinaci se těším. Čeká mě dost práce. Je to pro mě příležitost, jak se posunout v tom, co mě baví. A herectví se mi zalíbilo,“ svěřil eXtra.cz Zdeněk Godla s tím, že právě role v nekonečném seriálu by mu mohla pomoci z dluhové pasti. Víc o své budoucnosti v Ordinaci nechtěl ale prozradit, ale naznačil, že role v seriálu MOST! mu pomohla nejen finančně, ale i pracovně.

Měsíčně by Godla mohl mít 8 až 10 natáčecích dnů. A s honorářem okolo 10 tisíc korun za natáčecí den by se dostal na částku okolo 100 tisíc korun. Díky práci v seriálu by se tak lehce mohl zbavit exekucí, které mu dělají vrásky na čele.

A kdy by se poprvé mohl Godla objevit před kamerou? „S Martinem Zounarem fungují skvěle. Velmi hezky na něj reagují i ostatní herečtí kolegové. Natáčet začne v horizontu několika týdnů,“ dodala Matásková.

Mohlo by vás zajímat

Další články