Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Roky v base vraha nenapravily: Snoubenec špindíry Lucie z Výměny vyhrožuje zbraní

Výměna manželek 2021: Špindíra Lucie má doma usvědčeného vraha, ten pózuje se zbraní v ruce
Zdroj: TV Nova / archiv špindíry Lucie
+ Další 3 fotografie
pistole
Po odvysílání premiérového dílu pořadu Výměna manželek dne 6.1. 2021 se na špindíru Lucii, která během pořadu vychovávala 4 děti s o 20 let starším partnerem Standou, nenaučila je ani základním hygienickým návykům a žila s nimi v nepořádku, snesla vlna kritiky. Její nový přítel, usvědčený vrah Michal Navrátil, který si za ubodání jiného muže odseděl roky ve vězení, původně na sociálních sítích lidem hrozil právníkem, nyní ale vytáhl silnější kalibr a na nejnovější fotce jim ukazuje prostředníček a pózuje se zbraní v ruce. Panují tak logické obavy, že ho pobyt za mřížemi nenapravil a je stále nebezpečný.

Výměna manželek 2021 začala zřejmě nejostřejším dílem v dějinách celého pořadu. Nová špindíra Lucie přijela do bytu Aleny, který byl čistý tak, že by se dalo jíst z podlahy. Sama doma měla nepořádek a 4 děti, které neměly ani základní hygienické návyky.

Ani ne měsíc po natáčení se Lucie rozešla se Standou, se kterým ve Výměně manželek byla, a dala se dohromady s Michalem Navrátilem. Její nový partner, se kterým se v létě dokonce zasnoubila, před časem na náměstí v Rakovníku zavraždil jiného muže a byl odsouzen ke 12 letům vězení.

Na Lucii se po odvysílání této epizody Výměny strhla vlna kritiky, na kterou na sociálních sítích reagovala a kterou nenesla dobře. Její snoubenec, usvědčený vrah, pak lidem vyhrožoval právníkem. Zdálo se tedy, že ho vězení napravilo, o násilí nepadla ani zmínka. Zdá se ale, že je vše jinak a může být stále nebezpečný.

Zbraň

Na neustávající kritiku už pár nereaguje vůbec rozvážně a zveřejnil fotku, na které polonahý Navrátil s Lucií pózuje ve tmě na posteli, jednou rukou ji objímá a ukazuje prostředníček a ve druhé ruce drží zbraň. To by mohla být obyčejná hračka, ale stejně tak se může jednat o skutečnou pistoli. Tou míří přímo do záběru, tím pádem i na osobu, která foto zachytila. Tou osobou bylo pravděpodobně jedno z dětí Lucie.

Vzhledem k minulosti snoubence nové špindíry je otázkou, čeho by byl i po dlouholetém pobytu ve vězení schopný. Na celou fotografii a vzkaz, který k ní byl připsán, se podívejte v galerii. Tam naleznete i předchozí nevybíravou komunikaci páru s diváky pořadu.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy