Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Rok zemského Psa je tu: Co nás letos podle čínského horoskopu nemine?

Zdroj: Profimedia
Rok ohnivého Kohouta už je pomalu za námi. Přesně 16. února ho totiž vystřídá rok zemského Psa, který je jedenáctým znamením podle čínského horoskopu. Pes nás neopustí až do 4. února 2019. Během nastávajícího roku by se měly zlepšit naše sociální a ekonomické poměry. Hlavními rysy psa jsou spravedlnost, empatie a podvědomí.

Čínský horoskop se od toho našeho poněkud liší. Dle něho začne rok zemského Psa v pátek 16. února a vystřídá tak úřadujícího Kohouta, který byl především pilný a odvážný. Zítřkem začínající rok zemského Psa by měl zajistit zlepšení společenských a finančních poměrů. Pes se zasadí o to, abychom jednali především spravedlivě a empaticky. Jeho prvkem je země.

Pes jako takový je symbolem přeměny roztříštěných a chaotických myšlenek v ujasněné a spořádané. Řekněme, že se vám usměrní vědomí a z vlka se záhy stanete psem, který vždy bojuje za spravedlnost a je věrným společníkem. Takovými budete i vy.

Očekává se, že letošní rok zemského Psa bude velmi dobrý, bez špatných období a plný úspěchů. Astrální prostředí je zvláště příznivé pro radostné události a je připraveno je vytvářet a také přijmout.

Co se vztahů týče, je pes symbolem věrnosti a přátelství, pro single z vás skýtá velkou naději na nalezení své druhé polovičky, páry žijící ve vztahu očekává období vhodné pro založení rodiny. Přečtěte si, jak se rok psa projeví u všech dvanácti znamení zvěrokruhu.

Související články

Další články