Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Rok v životě Elišky Hanušové z Ulice: Svatba a těhotenství vše změnily

Zdroj: Se souhlasem TV Nova / Se souhlasem TV Nova
+ Další fotografie
Těhotenství
Herečku Elišku Hanušovou známe především z nekonečného seriálu Ulice. Její soukromý život je ale poslední dobou plný událostí – svatba, těhotenství a mnoho dalšího. Kdo je představitelka Báry Klímové z nekonečného seriálu?

Ulice ji proslavila

Herečku Elišku Hanušovou nejspíš znáte ze seriálu Ulice, kde hraje postavu Báry Klímové. Eliška je dcerou herce Miroslava Hanuše, který se stejně jako ona zapsal do povědomí diváků právě díky tomuto nekonečnému seriálu. Dá se tedy říci, že má herectví v genech. Eliška se jako malá věnovala tanci, nejdříve klasickému baletu a později street dance. Teprve po vystudování gymnázia se začala věnovat herectví. Na DAMU vystudovala alternativní a loutkové herectví a své studium loni úspěšně zakončila. Jakmile se otevřou brány divadel, budeme ji moct vidět na prknech Divadla v Celetné, Studiu DVA, v Divadle Na Fidlovačce a dalších scénách. V nejbližší době ji ovšem i s jejím tatínkem uvidíme ve středeční Show Jana Krause.

Svatba v létě

Získání diplomu ovšem nebylo v loňském roce jedinou významnou událostí v životě šestadvacetileté herečky. Kromě tohoto úspěchu se také vdala za svého dlouholetého přítele Kryštofa Bašuse. Svatba se konala loni v létě a herečka se o zprávu podělila na svém Instagramu. K zamilované fotce, která zachycuje první chvíle poté, co si novomanželé řekli „ano“, napsala: „Uprostřed kvetoucího sadu. Obklopený nádhernýma lidma. Zalitý sluncem a bublinkama. Rodina.“

Těhotenství během pandemie

V lednu oznámila herečka radostnou zprávu, že je těhotná. S oznámením veřejnosti si dala načas, když dala zprávu na svůj Instagram teprve letos v lednu. V tu dobu už byla v pokročilém stadiu těhotenství. Protože se její těhotenství do příběhové linky v Ulici nehodilo, dalo kameramanům a kostymérkám čím dál větší práci její požehnaný stav zatajit. „Jsem vděčná všem přítomným, jak pěkně se starají o mé pohodlí a zejména o to, aby moje těhotenství bylo na Báře, mojí postavě, co nejméně poznat,“ řekla v lednu Eliška. Scénář a děj seriálu se ovšem musely s ohledem na Eliščino těhotenství upravit. A jaké bude pohlaví miminka? „To minimálně do porodu zůstane naše rodinné tajemství,“ řekla oblíbená herečka.

Související články

Další články